2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6836272 بازدید | 670253 پست
قربونت برم عزیزدلم ممنون از دعای قشنگت 🙏🌹۴۵سالمه خواهر سنم خیلی بالاس  ،درسته گلم هیچ کاری بر ...

ممنون عزیزم. همینطور برای شما انشاالله. قابل باشم دعاگو هستم. عزیزم نهایتش تخمک اهداییه. من تازه یک دخترم دارم اما خیلی ناراحت تنهایی دخترم در اینده هستم و دختررم خیلی دوست داره خواهر داشته باشه و از طرفی خودم ۴۲سالمه. عید هم بارداری پوچ داشتم با جنینهای قدیمم که کورتاز کردم هنوز بدنم به شرایط نرمال نرسیده پریود هم نشدم. الان با این وجود گاهی فکر میکنم به خاطر دخترم اگر تخمک نداشتم برم اهدایی بگیرم. فقط میترسم چون دخترم از تخمکه خودمه بینشون فرق بزارم. اگر از اول اهدایی بود قضیه فرق میکرد

سلام دوستان عزیزم دیروز با ۶ روز تاخیر پریود بلاخره اومد  ان شاالله به لطف خدا و با کلی استرس م ...

برات ارزو میکنم اخرین تلاشت برای بارداری باشه و خدا یک جفت جوجه سالم و صالح قسمتت کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم میشه بگی چرا دیگه پریود نشدی؟ منم سنم بالاس. شب عید کورتاز شدم بعد انتقال جنین که بارداری پوچ ...

عزیزم من تا قبل از ای وی اف سال ۹۰ پریودم خیلی تنظیم بود حتی یک روزم تاخیر نداشت  ولی بعدش کلا قطع شد یعنی انتقال دادم مثبت شدم ولی هفته هفت قلبش نزد و مجبور به کورتاژ شدم که بعدش تا یکسال پریود نشدم بعد طب سنتی رفتم با دارو گیاهی چن باری شدم ولی خب بعد ی مدت دیگه گیاهی هم جواب نداد 

نگران نباش عزیزم میشی انشاالله تاخیر پریودت بخاطر کیسته گلم برطرف بشه پریودت باز میشه 

الهی و ربی من لی غیرک
عزیزم من تا قبل از ای وی اف سال ۹۰ پریودم خیلی تنظیم بود حتی یک روزم تاخیر نداشت  ولی بعدش کلا ...

ای وای چقدر شبیه همیم. البته من کلا پوچ بود باردلریم یعنی فقط ساک بود جنین نداشته. در حالی که جنین بلاست برام انتقال داده بود. حالا نمیدونم به خاطر این بود که جنینم خیلی قدیمی بود یا چی نمیدونم. شما اینبار مجدد پانکچر داشتی؟ میشه بپرسم دخیره تون و تعداد فولی و تخمک و جنینتون چند تا بود؟ ذخیره من قبل انتقال یک و یکدهم بود اما تو سونو دکتر گفت جوابش کاذبه و دخیره ات کمتره . الانو دیگه نمیدونم

2742
الان احساس میکنی قلبت تو گلوته دور از جونت داری خفه میشی نه عزیزم بازم نفس میکشی حالتم خوبه خوبه 😉 ...

باشه همین کار رو که گفتی انجام میدم ببینم میتونم 😍😘😗😉

مرحله به مرحله بارداری به خوبی سپری کنی عزیزم

😍لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 😍
سلام عزیزم روز انتقالم باید حساب کنی  از لحظه ای که جنین وارد رحم میشه معلق و شروع میکنه به چس ...

سلام شیوا جون ولی من همیشه شنیدم روز انتقال حساب نیس الان من خودم دکتر گفت آز رو برا ۱۶ همین روز انتقالت نوشتم وقتی حساب کردم دیدم روز انتقالو حساب نکرده چون با روز انتقال میشد روز ۱۷

خداجونم محتاجم به بزرگیت به گوشه چشمی که به من و زندگیم داشته باشی بلکه شیرین تر بشه اگه لایق مادر شدنم دستمو بگیر....🙏🙏
2740
منم  به زودی  پانچکر دارم منتظرم پریود شم ،انشالله برای شما همه چی عالی پیش بره وبه زودی ه ...

الهی امین 

برای شما همه چی خوب پیش بره عزیزم 

چه داروهای برای پانکچر  داری ؟

😍لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 😍
بله عزیزم اینجا یکی از خانمها فکر کنم گونشممم بود که دوقلوهاشو چند ماه پیش از طریق رحم جایگزین بعل ک ...

یکی دیگه هم بهار جون

(powerflov. 👉  که با  آزمایش داشت  (bahar  عدد هم داره کاربریش

که دختر خودش ۵سالشه الان بچه‌های دوستش مهمون دلشن

قربون دل بزرگشون برم

الهی شکر که خدا وسیله ی برای روشن کردن چراغ خونه ی دو زوج ناامید قرار دادتشون 

ممنون عزیزم. همینطور برای شما انشاالله. قابل باشم دعاگو هستم. عزیزم نهایتش تخمک اهداییه. من تازه یک ...

قربونت برم عزیزم حتما قابلی ،خوشجال شدم عزیزم خداروشکر ،خدا براتون حفظش کنه الهی بحق امام زمان به همین زودی خدا بهت نظر کنه و ی خواهر براش بیاری 🤲

نگران نباش عزیزم  انشاالله با تخمک خودت باردار میشی بسپار بخدا خودش کمکت میکنه انشاالله🤲❤

الهی و ربی من لی غیرک
ممنون عزیزم. همینطور برای شما انشاالله. قابل باشم دعاگو هستم. عزیزم نهایتش تخمک اهداییه. من تازه یک ...

وای خواهر من این چه حرفیه دیدی کع شادی گفت دخترم شکل خودمه.نوشابه جونم بر این فکرت غلبه کن عزیز دلم 

انشاالله که از خودت بشه ولی اگر نشد اصرار نکن عزیزم

اهدایی خوبیش اینه که هم شانس گرفتن جنین زیادتر میشه و هم حنینای بیشتری خواهی داشت

الهی خدا راهتو هموار و آسون کنه انشاالله و صاحب دوقلو پسر ودختر بشی که پشتوانه ی محکمی برای دخترت بشن 🤲🤲🤲

2706