2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6859887 بازدید | 671903 پست
عزيزم جواب بتا دومت چند شد؟

رفته بود بالا خداروشکر دوازده هزار البته بعد هفتاد و دو ساعت تکرار کردم 

ولی دیشب حالم بد شد فشارم افتاده بود نه بود امروز ک گرفتم حالا نگرانم کاری نشده باشه شما حالت چطوره بهتری

رفته بود بالا خداروشکر دوازده هزار البته بعد هفتاد و دو ساعت تکرار کردم  ولی دیشب حالم بد شد ف ...

ماشالله🧿منم خوبم شكر امروز وقت دكتر غدد دارم

همش بايد برم دكتر و آزمايش سر تيروييد و cmv 

چرا حالت بد شد؟ خوب غذا ميخوري؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام دوستان وقتتون بخیر.

من ایشالا شنبه با دکتر کتابی بیمارستان مهر نوبت دارم. بنظرتون چجور دکتری هستن؟هزینه آی وی افشون چقد درمیاد؟ میخام از شهرستان بیام ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارین راهنمایی کنین

2731
خیلی متاسفم عزیزم. دیشب هرکار کردم پیامت ریپلای نشد. امیدوارم خدا دلتو به زودی شاد کنه و طبیعی مادر ...

قربونت برم عزیزدلم ممنون از دعای قشنگت 🙏🌹۴۵سالمه خواهر سنم خیلی بالاس  ،درسته گلم هیچ کاری برای خدا غیرممکن نیست  انشاالله حکمت خدا با آرزوهامون یکی باشه  انشاالله بزودی دامن همه ی منتظرا سبز بشه ماهم کنارشون🤲🤲🤲🤲🤲

گلم ممنونم انشاالله بحق قران حاجت روا بشی 🤲🤲🤲🤲🤲🤲❤

الهی و ربی من لی غیرک
ماشالله🧿منم خوبم شكر امروز وقت دكتر غدد دارم همش بايد برم دكتر و آزمايش سر تيروييد و cmv  چر ...

قربونت من دیشب رفتم دکتر غدد تیروییدم بالایه دوز دارومو زیاد کرد غذا اره دیشب یکم ضعف گرسنگی داشتم شاید از اون بود نمیدونم ولی خب میترسم یهویی حالم بد شد اتفاقی نیفتاده باشه

دكتر عارفي 

ممنونم عزیز.. من واقعا نمیدونم چیکار کنم، خواستم‌ برم مرکز مام یکم دربارشون تو نت سرچ کردم خوب نگفته بودن.. دکتر کتابیم چن تا فامیلمون رفتن پیشش خیلی تعریف میکنن ازش

سلام دوستان عزیزم دیروز با ۶ روز تاخیر پریود بلاخره اومد  ان شاالله به لطف خدا و با کلی استرس میخوام برم توی سیکل پانکچر ازتون التماس دعا دارم این خواهر کوچکتون دعا کنید 

من خودم هر شب سوره رحمن و واقعه واسه حاجت روایی همتون میخونم امیدوارم خدا قبول کنه😘😍

😍لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 😍
2706