2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671247 پست
خانما من تا دیروز بدنم خیلی حرارت داشت بعد دیشب ک حالم بد شد کلا بدنم سرد شده نکنه اتفاقی افتاده چون ...

سلام عزیزم من خیلی اینجوری میشم یه بار دست و پاهام سرد یه بارم اینقد داغ مثل آتیش میسوزم فک نمیکنم ایراد داشته باشه این حالتا تو خانمای باردار طبیعیه

کاش همه چیز به وقتش برات اتفاق بیفته 🥺 همون موقع که ذوقشو داری ☺️وگرنه گذر زمان⏱️همه چیز رو برات بی رنگ میکنه...🤍
سلطان جان جنین من خیلی زود لانه گزینی کرده بود و هفته پنج قلبش میزد و همه انتقالیهایی که با من بودن ...

فک میکنم برای منم روز دوم لانه گزینی کرده چون دقیقا همون تایم حالم بد شد

کاش همه چیز به وقتش برات اتفاق بیفته 🥺 همون موقع که ذوقشو داری ☺️وگرنه گذر زمان⏱️همه چیز رو برات بی رنگ میکنه...🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان خیلی سردرد شدید دارم بعد حرارت بدنم خیلی زیاد بود الان سرد شده بدنم نمیدونم فشارم پایینه فک کنم ...

شایدم قندت افتاده یه مقدار نمک بریز کف دستت دو بار زبون بزن ببین بهتر نمیشی

2731
اره ولی کمتر از ی هفته لک بینی افتادم و بعد سونو و دکتر گف رشد خاصی نمیبینه . دوباره آز بتا نوشت که ...

ای وای😢😢😢 خیلی متاسفم😔😔😔 خیلی برات خوشحال شده بودم چی بگم حتما حکمتی بوده ولی خیلی سخته

ان شاالله هرچه زودتر خدا ی نی نی سالم و صالح بهت بده

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
سلام‌ساراجون خوبی‌عزیزم دخترگلت‌خوبه من‌۱۱انتقالم.برام‌دعاکن.

سلام عزیزم قربونت خوبیم شکر خدا.شما خوبی؟گل پسرت خوبع؟ان شاالله بزودی بیای خبر خوبشو بهمون بدی

جنینات چند روزه بودن؟

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
سلام عزیز. برای من نشون نمیده متاسفانه کوئین جان برای آزمایش قند چند ساعت باید ناشتا باشیم؟

سلام عزیزم خوبی؟ نی نی ها خوبن چخبر؟

سلام عزیز. برای من نشون نمیده متاسفانه کوئین جان برای آزمایش قند چند ساعت باید ناشتا باشیم؟

۱۰ تا ۱۲ ساعت باید ناشتا باشی عزیزم ۱۲ ساعت بیشتر نشه

من ۸ خرداد انتقال دادم امروز روز ۹ انتقالم شما ۷ خرداد انتقال دادی روز ۱۰ انتقال میشی ولی شما گفتی ۱ ...

سلام عزیزم روز انتقالم باید حساب کنی 

از لحظه ای که جنین وارد رحم میشه معلق و شروع میکنه به چسبوندن خودش به دیواره رحم به خاطره همین میگن دو روز اول باید استراحت مطلق باشید 

قربونت برم خوبم شکر من با دکتر مصطفایی بودم. سبکلم با لتروزول بود. انتقال اولم رو خودش انجام داد دو ...

عزیزم ان شاالله که مثبت میشی منم با دومرحله ای مثبت شدم انگار آمار مثبتاش بیشتره

چون دومرحله ای نیاز به جنین ۵ روزه داره طبق نظر جنین شناس اگه بگه به نظرش جنین بلاست نمیشه دومرحله ای انتقال نمیدن

لکه بینی تا سه روز بعد انتقال طبیعیه عزیزم چون دهانه رحم رو شستشو میدن قبل انتقال

من ايشون را نميشناسم اما بالاي ٦٠-٧٠ براي من شد با پانكچرها و…

خداااای من جاهای خصوصی چقد گرون در میاد

سلام عزیزم روز انتقالم باید حساب کنی  از لحظه ای که جنین وارد رحم میشه معلق و شروع میکنه به چس ...

نه عزیزم روز انتقال حساب نمیشه برای جنین چون وقتی جنین ۵ روزه براتون انتقال میدن روز انتقال اون جنین هنوز ۵ روزس از فرداش میشه ۶  بخاطر همین بعد انتقال روز انتقالو حساب نمی کنیم از فرداش میشه روز اول

من ۸ خرداد انتقال دادم امروز روز ۹ انتقالم شما ۷ خرداد انتقال دادی روز ۱۰ انتقال میشی ولی شما گفتی ۱ ...

اره عزیزم روز انتقال حساب نیست

سلام دوستان عزیزم دیروز با ۶ روز تاخیر پریود بلاخره اومد  ان شاالله به لطف خدا و با کلی استرس م ...

عزیزم انشاءلله به سلامتی تمام مراحلو پیش میری خدا خودش کمکت میکنه تو فقط توکل کن و استرس نداشته باش