2737
2734
عنوان

واقعا چرا تر زدین به سایت؟😐

306 بازدید | 25 پست

اینهمه گفتین داریم درستش میکنیم این بود؟

نه میشه رنگ قلم انتخاب کرد برا اطلاعات کاربری 

نه میشه تاپیک حذف کرد

نه میشه لینک گذاشت

نه میشه تعلیق کاربری زد

چ وضعشه 😐😐😐😐انتظارم دارید بازدید سایت بره بالا!

بااین شرایط طی چندماه آینده سایت متروکه میشه 

دلبرمومشکی۲ سابقم 💕«آریان پسر عزیزتر از جونم♥️»مامان قناد هستم🥰🧁 ر.ی.د.م تو این زندگی💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اخخخ دقیقا دقیقا

تازه کلی تبلیغ بی خود و به درد نخور دارن

رنگ قلم و بولد کردن تو امضا هم نمیشه

از نظر من آدما وقتی چشماشون پر اشکه و برق میزنه و همزمان دارن میخندن، خیلی خوشگل میشن. من اون لحظه رو از نوع شادش براتون آرزو میکنم 🌿.. 
تو حالا فك كن مثلا اينستا دست اينا بود😂 چه عذابي بود من روزاي اول نميدونستم سايت اينقدر داغونه ...

حالا نمیدونی با همین وضع بعضیا چه هیتی به اینستا میدن و نی نی سایتو برتر و بهتر میدونن😂

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
2740

حالا تعلیق و اینارو میگن بازدید سایت میاد پایین ولی خدایی چرا رنگ قلمو برداشتن؟؟؟

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
دقیقااا من خودم دارم کم کم تاپیکامو حذف میکنم از همه کاربریام ک برم بعدش چیه نه احترام میزارن ب شعور ...

اخرش که نینیار حذف نمیکنه تاپیکارو جدیدا 

کاربری دست دو نفره🙂درخواست دوستی ندید🙏❌آقا ریپلایی نکنه که من گزارش میزنم.تمام❌میشه با دل مهربونت برای موفق شدنمون صلوات بفرستی؟💖
فک کن تعلیقم باشی باز پیامک تبریک سالگرد عضویت میره برا خطی ک عضو شدی حالا من خطام همه مال فکو فامی ...

وایی شعتت

کاربری دست دو نفره🙂درخواست دوستی ندید🙏❌آقا ریپلایی نکنه که من گزارش میزنم.تمام❌میشه با دل مهربونت برای موفق شدنمون صلوات بفرستی؟💖

قبلا تاپیک میزدی کلی ادم میومد الان هیچی خیلی خلوت شدع

اگه با نظرم مخالفی ریپلای نکن من اومدم برای چندلحظه از زندگی فارغشم نه اینکه باشما بحث کنم .. ممنون 🙏
2706