2733
2734
اره خودم هم همین فکر را میکنم

ساق دستی چیزی بچگونه نیست بکشی رودستش مشخص نشه؟

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه میخوام برم مشهد گفتند النگو تو دستش را دربیار خطرناکه 

بابا لباس استین بلند تنش کن پیش خودته دیگه بچه  بخای بشکونی در بیاری میدونی چقد ضرر میکنه

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵
بابا لباس استین بلند تنش کن پیش خودته دیگه بچه  بخای بشکونی در بیاری میدونی چقد ضرر میکنه

نمیدونم هر جا رفتیم بستن باز نمیکنن زنگ هم زدیم به چندتا طلا فروش نیومدن ببینم میشه با صابون در اورد

عزیزم رو النگو ها یکم باند هم میتونی بپیچونی...واقعا ترس داره تو این دوره

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️

به روش خود طلافروشا دربیار

دستشو تمام کرم بزن روش یه ساق بپوشون پلاستیک فریزر بزار روی اونم پر از کرم کن النگو رو از یسمت بکش 

انگشت شصت بچرو  باید بگیری ک اون قوس مچ کم بشه 

ایشالله سالم درمیاد

اره 

منه بدبخت فلک زده دوهفته پیش طلا خریدم ۱۰۰میلیون 

دیروز ماشین طرح مادران بنامم دراومد باید طلاهامو باکلییییی ضرربفروشم😭

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم   

چی شد خواهر، موفق شدی؟؟؟؟

عزیز جان اول دور دست بچه، پهنترین بخش دستش رو انگشت شستش رو به سمت داخل بده و محکم با چسب پهن ببند که داری النگو رو درمیاری دست بچه زخم نشه. بعد دیگه مایع ظرفشویی می‌زنی و پلاستیک فریزر میکنی دست بچه دونه دونه درمیاری.

طفلکم، امیدوارم درد نکشه!

دلا تا کی در این دنیا فریب این و آن بینی/ کمی از چاه ظلمانی برون آ تا جهان بینی .                                                                                مناجات نامه خواجه عبدالله انصاری. 
2706