2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6839230 بازدید | 670397 پست
دکتر رزاقی بود، که الان ایران نیست. دکتر شما کیه‌؟  هنوز نمی دونم با کی مجدد وارد سیکل بشم. دک ...

چیبگم اصلا هر بار یه چی بود ، پس بهترین دکترم داشتی اره ایران نیست ، نمیدونم چیبگم سه بار قبل ساک سقط میشه یعنی ؟چند سالته ، طبیعی حامله میشی یا ا وی اف ؟ عارفی فروتن  اینا خوبن الان هر دکتری بری از سقط سر در نمیاره حتی مراکز معروف 

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب اون قبلى ب غربالگرى نرسيده بود؟ يعنى ازمايش غربالگرى نداده بودى هنوز يا داده بودى؟

نه به غربالگری اصلا نرسید و گفتن قلبش وایساده تو ۸ هفته و سه روز،که احتمال میدم به خاطر مشکل انعقادیم بود،سر اون ‌‌‌‌‌‌‌‌باردار‌یم آنوکسا نمی‌شدم. 

منم مریض دکتر رزاقی بودم که نیومد دستم موند تو حنا والا فروتن و عارفی انقد سرشون شلوغه اصلا برات وق ...

خیلی متاسفانه ولی فکنم تو بیمارستان بیشتر وقت بزارن مطب شون که افتصاحه

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم  
2731
منم مریض دکتر رزاقی بودم که نیومد دستم موند تو حنا والا فروتن و عارفی انقد سرشون شلوغه اصلا برات وق ...

به سلامتی ان شاالله ۱۴ روز دیگه با یه بتای تپل خوشحال میشین و خوشحالمون میکنین 😍😍😍 بهمن انتقال داشتین؟

خدایا ازتو معجزه میخواهم ،معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت ،تو خود بهتر میدانی ،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند ...
چیبگم اصلا هر بار یه چی بود ، پس بهترین دکترم داشتی اره ایران نیست ، نمیدونم چیبگم سه بار قبل ساک سق ...

آره متاسفانه ایران نیست امسال. خودش دکترهای مرکز ابن سینا و فروتن رو معرفی کرد و گفت با اونها برید جلو. اگر تونستی با عارفی یا فروتن ویزیت بشو ببین چیه نظرشون.

با دکتر زرنانی ایمونولوژیست هم همینطور. 

خنُک آن قماربازی که بباخت هرچه بودش | بنماند هیچش اِلا هوس قمار دیگر 🌱🌈
2738
خیلی متاسفانه ولی فکنم تو بیمارستان بیشتر وقت بزارن مطب شون که افتصاحه

نه دکتر عارفی توی بیمارستانم  وقت نمیزاره سرش شلوغه 🤦‍♀️

خدایا ازتو معجزه میخواهم ،معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت ،تو خود بهتر میدانی ،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند ...
ممنون عزیزم نه جنین از بهمن بردم نیکان اونجا انتقال دادم

به سلامتی .ان شاالله اینسری حتما جواب میگیرین 🤲🌷

آره واقعا با نیومدنش کلی برنامه ها مون رو به هم ریخت. فروتن خیلی شلوغ نیستها، من چند بار کلینیک سارا باهاش ویزیت شدم بد نبود. از مطب عارفی که خیلی خلوتتره. البته در کل بنظرم هیچکدوم مثل رزاقی با دقت پرونده رو بررسی نمی کنند.

خنُک آن قماربازی که بباخت هرچه بودش | بنماند هیچش اِلا هوس قمار دیگر 🌱🌈
سلام دقیقا همینطور آخه یه ننو برقی رو میگن 12 میلیون 😐😐😐 یه ست کیف و... من قیمت گرفتم چهارو خورد ...

عزیزم من با ۳۰ تومن خریدم فقط چیزای واجبو گرفتم باز میبینم یچیزایی استفاده نشد اصلا

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
آره متاسفانه ایران نیست امسال. خودش دکترهای مرکز ابن سینا و فروتن رو معرفی کرد و گفت با اونها برید ج ...

هم عارفی رفتم هم فروتن . زرنانی وقت گرفتم حال و حوصله رفتن نداشتم شاید رفتم 

2706