2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671271 پست
فاطمه جان خوبه آدم همه جوانب رو درنظربگیره ولیکن بیش ازحدش وسواسی میاره. عزیزخودتم میگی ممکنه بچه خو ...

همش می‌پرسه پس کی پریود میشی

یا همش میگه دلم روشنه امسال میشه 

کلا ذوق داره برا این موضوع...

درست میگی دارم الکی حساس میشم💗

ممنون قشنگم انشالله بهترین ها برات رقم بخوره 

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
سلام عزیزم قبول باشه اگه جا داره میشه منم اضاف کنی؟  

بله عزیزم ♥️ 

لیست اینسری بی انتهاس 

انشالله حاجتروا بشی

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوتا سقط داشتم که کورتاژ شدم و بعد از مسیر طولانیivfو انتقال مانوفق سیکل هایی که دو سه روز قبل انتقا ...

دکترها نگفتن که چرا ivf خارج رحمی شده ؟

تعجب داره

مگه جنین رو داخل رحم نمی کارن ، چرا خارج رحم میشه ؟

نساجان تمیمی چی گفت؟عزیزم اگه دوست نداری جواب نده،شاید دوست نداشته باشی سوال کنم مرتب @nesa66 &nbs ...

سلام عزیزم. همین الان از پیشش اومدم. نه این چه حرفیه. بلاخره اینا تجربست به درد بقیه هم میخوره.

اول که گفت خیلی اشتباه کردی از بهشتی به میلاد رفتی فقط هزینه اضافه دادی،جنین شناسشون یکیه و در کل روش فریز جنینشون رو قبول نداشت.گفت بدترین حالت فریز جنین ۴ روزه است. حالا نمیدونم چقدر حرفش سندیت داره.

اما قشنگ یک ساعت برام وقت گذاشت تمام مدارکمو دونه به دونه بررسی کرد. جواب پاتولوژی هیستروسکوپی رو که نقشینه اصلا نگاش نکرده بود رو کامل خوند. گفت پولیپ داری، و اگه جنین توی اون قسمتا کاشته شده باشه اونجا خون رسانی صفره و لانه گزینی نمی کنه. دستگاه سونوش خیلی پیشرفته بود که پولیپ ها رو نشون داد چون تو سونوی معمولی دیده نمیشن.

برای این ماه بهم قرص جلوگیری داد گفت بدنت استراحت کنه و یه نوع فولیک اسید.

گفت پریود بعدی بیا داروی شروع سیکل رو میدم و سونوی دوم اگه پولیپ بزرگتر بود (به خاطر داروها مخصوصا استرادیول بزرگ میشن) سیکل رو کنسل می کنم تا مجدد هیسترو بشی که برشون داریم.

گفت دلیل ناباروری نیستن ولی شانس لانه گزینی رو کم می کنه.

در کل خیلی مهربون بود کل رزومه چندسالو براس گفتم یاداشت برداشت. 

و گفت ذخیره ات خوبه تخمک کشی هم تا ۶بار مشکلی نداره. 

دیگه گفت prp کمک می کنه برای کسایی مناسب تره که مشکل ضخامت دارن ولی اگه دوست داری انجام میدم. در مورد سرم گفت  در کل شاید دو درصد تاثیر داشته باشه، به کسایی می دیم که سقط مکرر داشته باشن. ولی اگه بتونی بگیری بد نیست.

در کل اعتقادش به کیفیت جنین و نحوه کاشت مناسب بود تا بقیه مسائل. 

کلی هم دلداریم داد خیلی آرومم کرد.

و هزینه هاشم بخوام بگم ۲۰۰ ویزیتش بود سونو جدا ۳۰۰ و با یه دستگاهم که نمیدونم چی بود رحمو دید اونم جدا ۱۰۰

ولی ارزشش رو داشت چون خیلی وقت گذاشت انصافا و یه نفر یه نفر میدید اینطور نبود چندتا باهم برن داخل.

تصمیم گرفتم باهاش ادامه بدم . خیر باشه برام ایشالا. 

2731
دکترها نگفتن که چرا ivf خارج رحمی شده ؟ تعجب داره مگه جنین رو داخل رحم نمی کارن ، چرا خارج رحم میش ...

جنین تا ۳ روز بعد انتقال معلقه. ممکنه بره سمت لوله های رحمی.برای همین می گن استراحت کنید روزای اولو. 

سلام عزیزم. همین الان از پیشش اومدم. نه این چه حرفیه. بلاخره اینا تجربست به درد بقیه هم میخوره. اول ...

خدا رو شکر    همین آرامشی که دکتر بهت داده عالیه ، انشاالله به امید خدا بچت دیگه به زودی زود تو بغلته ،پلیپ تاثیر داره میدونی من چند تا از دوستام بعد برداشتن پولیپ و هیسترو باردار شدن   چجوری تو هیسترو فبلت بر نداشته اونا رو 

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین
خدا رو شکر     همین آرامشی که دکتر بهت داده عالیه ، انشاالله به امید خدا بچت دیگه به زودی ...

قربونت عزیزم. من که واقعا نمی دونم با چه انرژی دارم میرم جلو...چاره ایی ندارم. در باور خودم نمی گنجه این سماجت و پی گیری! 

سپتوم داشتم که اونو برداشته ولی پولیپ رو زده ریز هستن. امروز دکتر گفت داروهای هورمونی که می گیریم تو سیکلای انتقال باعث میشه رشد کنن متاسفانه. حالا گفت ده روز استرادیول بخوری معلوم میشه که میتونیم با این شرایط انتقال بدیم یا باید برشون داریم.

جنین تا ۳ روز بعد انتقال معلقه. ممکنه بره سمت لوله های رحمی.برای همین می گن استراحت کنید روزای اولو. ...

من که پرسیدم گفتم من ۳ روزا دراز کشیده بودم و فقط در حد قدم زدن و سرویس 

گفت اصلا ربط نداره

جنین تا ۳ روز بعد انتقال معلقه. ممکنه بره سمت لوله های رحمی.برای همین می گن استراحت کنید روزای اولو. ...

وای خدای من ،من این سری هیچی استراحت نداشتم تو سه روز اول خیلی هم بهم استرس وارد شده 

این و نمیدونستم انصافا

عزیزم‌پیش کی رفتی شما

دکتر مریم تمیمی

با مرکز پویش شهرک سلامت همکاری داره

ولی برا منو قبول کرد که بیاد میلاد جنینای آخرمو انتقال بده. منشیش گفت اونجا نمیره زیاد. 

وای خدای من ،من این سری هیچی استراحت نداشتم تو سه روز اول خیلی هم بهم استرس وارد شده  این و نم ...

یک پیج تو اینستا هست  blue.baby.ivf

اطلاعات خوبی میذاره منم اونجا خوندم.

2706