2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671271 پست
آها پس آمپولو یه دفعه قطع کرد مثه من زنگ زدم رویان گفت ما دو تا امپول رو اول میکنیم یه امپول و یه ...

بد ب دلت نده ان شاالله نگرفتى

پاشو ى دوش بگير ببين سرحال نميشى

باردارى البته اينجور پيش مياد ك ى وقتايى كلا كسل باشى و بى حوصله

من باور دارم كه معجزه ها در فراسوى باورهاى من آماده اند براى رخ دادن؛ پس دل مى سپارم به شادى هاى در راه مانده و روزهاى خوب تر!!! (نرگس صرافيان طوفان)          خدايا هزاران بار سپاسگزارم🧿🧿🧿🧿                      لا حول ولا قوة الا بالله العلى العظيم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره ولی جدا از شوخی کنار سختیاش شیرینه. جدیدا باهم بازی میکنن یهویی قاطی میکنن موی همو میکشن🤕😩سومی ...

مگه میشه بچه ها دو دقیقه اروم کنار هم بازی کنن یه بار جونشون برا هم در میره یه بارم با هم دعوا میکنن یاده خودم و خواهر افتادم 

ولی چقدر قشنگ تعریف میکنی ادم کیف میکنه

خدایا مرسی که بغلمو با دستات پر کردی ❤️
2731
فدای تو عزیزم ممنون توکلم به خدا و دعای شما عزیزان به خاطر کیسه صفرا مدارا میکنم درد دارم ولی تحمل م ...

عزيزى

ان شاالله ك اينم دردش برطرف بشه تا بعد زايمان ك فكر اساسى كنى براش

❤️❤️

من باور دارم كه معجزه ها در فراسوى باورهاى من آماده اند براى رخ دادن؛ پس دل مى سپارم به شادى هاى در راه مانده و روزهاى خوب تر!!! (نرگس صرافيان طوفان)          خدايا هزاران بار سپاسگزارم🧿🧿🧿🧿                      لا حول ولا قوة الا بالله العلى العظيم
مرسى عزيزم اون ك اينقدر مشغله داره ك شبم خونه مياد شانس ميارم😁 حالا بگم ببينم ميتونه وقت ازاد كنه ...

ان شاالله که یه وقتی جور میکنن پنجشنبه ها هم تا ساعت ۱۲ هستن میتونین انجام بدین .آره متاسفانه هزینه های درمان خیلی خیلی بالا رفتن 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

خدایا ازتو معجزه میخواهم ،معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت ،تو خود بهتر میدانی ،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند ...
ختنه حلقه من كه انجام ندادم چون همسرامون همه سنتي و بخيه بودن حلقه ايااا هنو ازدواج نكردن ببينن تاثي ...

چ ربطى داره بابا

يعنى تاثير داره😅😅

@نسرین_مهر    

سلام عزیزم .به نیت شما امروز سوره حدید خوندم .امیدوارم باردارتون رو به سلامت و به خوشی به پایان برسونید و گل پسرای عزیزتون رو صحیح و سلامت بغل بگیرین 😍😍😍😍

خدایا ازتو معجزه میخواهم ،معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت ،تو خود بهتر میدانی ،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند ...

سيسمونيم شرايط زندگيااا فرق داره يكي كه اهل پياده روي و بيرونه كالسكه خيلي فرق داره براي يكي نه

من ننو گرفتم بزرگ بود تا وزن سي كيلوووو بعد تا دوسال و نيمگي تو همون ميخااااابيد😑خدايي كارمو خيلي راه انداخت ولي تو اتاقا جا نميشد تو پذيرايي بود اهنشم خطرناكه روشو پتو انداخته بودم گند خورده بود به پذيرايي ولي خيلي خوب بود

كريرم نخريدم چون خواهرم ميگفت سنگينه ادم زورش ميااااد ديگه ازين سرويس خابا كه روش قنداق فرنگيم داشت خريدم چون زمستونم بود خوب بود كارمون راه انداخت

لبااااس اشافه هم با توجه به سن و فصل خريدم اصلااا صرر نكردم كتوني اونموقع ٤ سال پيش١٥٠ خريدم براش الان شده٦٠٠/٧٠٠ خلاصه اگه با توجه به سن فصل بخرين نه قديمي ميشه نه الكي ميمونه من فقط مشكلم اين بود اين لباساي تيكه اي كه ميخريدم براي خونه مارك بي سي سي گرفتم اونا بنسبت كلفتن بااينكه پسرم زمستون بود ولي بشدت گرمااايي يكم اوناش بي استفاده مونده ولي اونموقع تيكه اي٣٥ خريدم الان شده تيكه اي٢٤٨ 😑

صندلي ماشينم چون فكر ميكردم يكسره ميرم بيرون خريدم ازونجا كه پسرم با ماشين مشكل داشت خونه نشين شديم بعدشم كرونا شد همسرم ماشينو ميبرد صندليش همينجوري مونده تو اتاق ولي از نوزاديم ميشد فك كنم ١١٠٠ خريدم الان پيجارو ميديم٥ تومن شده😑

شيشه هم مارك اونت خوبه ١٢٥ ميلي براي نوزاد خوبه

مگه میشه بچه ها دو دقیقه اروم کنار هم بازی کنن یه بار جونشون برا هم در میره یه بارم با هم دعوا میکنن ...

اره واقعا همینطوره وقتی یکیشون خوابه اون یکی در تلاشه که بیدارش کنه تا باهم بازی کنن وقتی هم بیدار خروس جنگی میشن😂فدات شم عزیزم😍

خداياشكرت....❤️ 
برای کالسکه اشتباه نکن حتما کنار هم بردار من برای پیاده رو رد شدن هیچ مشکلی بر نخوردم تو اسانسورم را ...

عه من دیروز دیدم یه خانمه با سختی کالسکه رو هل میداد قصد داشتم کالسکه از اونا که پشت سر هم هستن بگیرم پس کنار هم خوبه ؟

چرا صندلی  پشت سر هم خوب نیست ؟

سيسمونيم شرايط زندگيااا فرق داره يكي كه اهل پياده روي و بيرونه كالسكه خيلي فرق داره براي يكي نه من ...

🥺🥺

فكر خريد سيسمونى ميكنم غصه م ميگيره

هم از احاظ دست تنها بودنم هم از لحاظ سردرگمى

هزينه هاش هم ك بماند😜😜

2706