2733
2734

دخترم ۹ماهش تازگی از همه چی میگیره میایسته

فکرکنم تا ۱۰ماهگی راه بره

خ زود نیست؟

کسی بوده بچش همین حدودا راه رفته باشه

آسیبی به کمر و.. نمیزنه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از اون بچه هایی هستش که یهویی راه می افته 

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺

داداشم شب تولد ۱ سالگیش یهو میدوعه تو خونه میخنده جیغ میزده ذوق  قبلش اصلا راه نمیرفته

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
الان قدتون کوتاه نیست؟ آخه میگن قدکوتاه میشن اونایی که زود راه میفتن

نه عزیزم قد من 170 هست، در ضمن من مامای بهداشت هستم طبق بوکلت های تکاملی که اونجا برای بچه ها داریم راه رفتن توی سن دختر شما کاملا طبیعی و نرمال هست 

جان و جهان من تویی   
2706