2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6841875 بازدید | 670562 پست
دخترا رابطه لخته خون تو پاها وامپو انوکسا  توضیح دارین؟    متخصصان کجا نشستن

عزیزم مثلا منی که ژن غلطت خون دارم تو تفسیرش نوشته که ریسک ترومبوز دارم.... 

یه نمونش همین لخته شدن خون تو پاها هست.... 

برا همین متلا من تو هر دو بارداریم نه ماه انوکسوپارین زدم.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
خواهرا ستروتاید رو‌ گفته بودن از ناف تزریق کنیم من از بازو‌تزریق کردم اشکال داره ؟ یعنی بردم تزریقات ...

عزیزم والا منم از بازو زده بودم یعنی دکترم گفته بود.... 

همه رو زدی؟ 

اگه همه رو نزدی بقیه رو دور ناف بزن اگه دکترت میگه دور ماف.... 

اگه هم همه رو زدی فکرت رو درگیرش کن.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم مثلا منی که ژن غلطت خون دارم تو تفسیرش نوشته که ریسک ترومبوز دارم....  یه نمونش همین لخت ...

من غلظت ندارم فقط رقیق بودن خون دارم .بخاطرهمین آسپرین قطع شد.

فکر کردم ربطی داره باجنین

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین       
2731
طبیعی اقدام کردم ولی بخاطر  استرس باردار نمیشم، شما نمیدونین منو شوهرم چقد استرس میکشیم موقع اق ...

عزیزم همسرت مرکز ناباروری آز اسپرم داده؟ 

خودت عکس رنگی انداختی؟ 

عزیزم نگران نباش بر اساس شرایطت مینویسه.....  مثلا برا من ۴ تا نوشته بود برا اساس سونو و تعیین ...

آنا جان ،آمپول آزاد سازی همون hcg دو پودر داده که هر کدوم کنارش یه آب هم داره اونارو‌ باید دو پودر و یک آب بزنم یا هر پودر رو‌جداگانه با آب خودش بزنم؟

خداوند همه چی رو می‌دونه و همه چی رو درست می‌کنه ،آرامش داشته باش

دوستان امروز روز ششم انتقالمه‌.میشه مغز بادام و پسته بخورم؟

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
2740
عزیزم تو این مسیر لک و خونریزی خیلیم چیز عجیبی نیست....  خیلیامون داشتیم....

میدونم عزیزم ولی این حجم ازخونریزی که یکدفعه ای پیش بیادواقعا آدموناامیدمیکنه ،تازه من چندتالخته هم دفع کردم ،ولی خداروشکرامروزساک دیده شدیکم دلم آروم گرفت 

عزیزم والا منم از بازو زده بودم یعنی دکترم گفته بود....  همه رو زدی؟  اگه همه رو نزدی بق ...

یکیش ام الان زدم اونم از بازو‌ زدم ، فکر کنم فرقی نداره چون دفعه پیش هم از بازو زده بودم از تزریقاتی پرسیدم گفت رو اثر گذاریش فرقی نداره زیر جلدیه دیگه 

خداوند همه چی رو می‌دونه و همه چی رو درست می‌کنه ،آرامش داشته باش
اره گلم بخور بادام درختی بخور.نوش جونت

ممنون عزیزدلم.فکر کردم تنقلات گرمه.ترسیدم بخورم.

آنقدر دوست دارم کله پاچه بخورم.

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
ببخشید پانکچر رو نمیگم ، جنین رو میخواستم بپرسم چندتا تشکیل شد برات ؟ پانکچر شده بودی دیگه درسته؟

من دفعه قبل هشت تا تخمک ذاشتم گفتن چهارتاش بالغ نشده و از اون چهار تام دو تا تشکیل شد که ضعیف بود 

2706