2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842517 بازدید | 670586 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم کرم شقاق با توجه به تجربه ای که دارم یک ماه قبل زایمان هرروز زده بشه خییییلی بهتر من سری اول ب ...

اا جدی؟؟ نمیدونستم از هرکی پرسیدم گفتن بعدش پس من دیر شد برام دووستای دیگع زودتر کاش شروع کننن

2731
گفتن تو دوتاش هست یکیش ۶میلی یکیش ۵میلی فعلا سی روزه دارو دادن بعدا باید برم برا چکاب  انشاالل ...

شما دکتر برای کیست سینه چه دارویی داده ؟ منم کیست دارم ولی هیچ دارویی بهم نداده 

خدایا ازتو معجزه میخواهم ،معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت ،تو خود بهتر میدانی ،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند ...
2740
فردا به امید اوس کریم

ان شاالله به سلامتی برین و بادست پر برگردین 😍😍

خدایا ازتو معجزه میخواهم ،معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت ،تو خود بهتر میدانی ،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند ...
شما دکتر برای کیست سینه چه دارویی داده ؟ منم کیست دارم ولی هیچ دارویی بهم نداده 

سلام عزیزم 

گل مغربی و یه قرص دیگه به اسم گنوگل و ویتامین ب

خدای من بارها زمین خوردم و تو هم قدم بودی در هر شرایط، اینبار جای پاهایت در کنارم نیستن ناراحت نشدم چون فهمیدم یک پله بالاتر هستی و دستت را دراز کردی برای بالا بردنم از مشکلات دوستت دارم به زودی مامان میشم😍🙏🙏🙏
سلام عزیزم  گل مغربی و یه قرص دیگه به اسم گنوگل و ویتامین ب

مرسی عزیزم 🙏🏻

عزیزم کرم شقاق با توجه به تجربه ای که دارم یک ماه قبل زایمان هرروز زده بشه خییییلی بهتر من سری اول ب ...

شایدم سینت برای بار دوم باز شده بود نوکهاش.

میگن شیردهی دوم راحتتره

2706