2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6869059 بازدید | 672629 پست
سلامممم رفیق چطوری؟ من بالاخره میخوام برم انتقال اخرین سری

ای جونم روحیه ت بیسته انشاالله که برات معجزه میشه گل من

خدای من بارها زمین خوردم و تو هم قدم بودی در هر شرایط، اینبار جای پاهایت در کنارم نیستن ناراحت نشدم چون فهمیدم یک پله بالاتر هستی و دستت را دراز کردی برای بالا بردنم از مشکلات دوستت دارم به زودی مامان میشم😍🙏🙏🙏
ان شالله مثبت میشی با دل خوش    

ان شاالله  هممون دلمون خوش شه دامنمون سبز شه ب قول یکی از بچه های نی نی سایت خدا بغلمون و با دستاش پر کنه الهی امین 

خدایا مرسی که بغلمو با دستات پر کردی ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دکترا همینن والله به منم نگفت بخور خودم گرفتم رفتم سنوی اول تا سوم به ماما گفت پرندزولونو براش نوشتی ...

شما خودت پردنیزول گرفتی مصرف کردی؟ من آ اس آ میخورم تداخل دارویی نداره؟؟ دکتر منم همینطور میاد سونو میکنه سریع میره

خدایا به امید تو....
علایم پریود که اومد سراغم و  اینکه  به این فکر میکنم که دیگه نمیتونیم از خودمون بچه ای دا ...

عه نزن این حرفو باور کن امروز ظهر اینقد گریه کردم تو همین نی نی سایت هزار مورد دلداریم دادن چون همه شون گفته بودن دکترا جواب کردن اما همشون بعد از بی‌خیالی باردار شدن نکن عزیزم نکن خواهر گلم گریه تو بکن اما ناامید نشو حق نداری باید قوی  باشی  به منم قوت قلب بدی به همدیگه قول بدیم قوی می‌مونیم 

خدای من بارها زمین خوردم و تو هم قدم بودی در هر شرایط، اینبار جای پاهایت در کنارم نیستن ناراحت نشدم چون فهمیدم یک پله بالاتر هستی و دستت را دراز کردی برای بالا بردنم از مشکلات دوستت دارم به زودی مامان میشم😍🙏🙏🙏
ای جونم روحیه ت بیسته انشاالله که برات معجزه میشه گل من

توکل بخدای بزرگ عزیزم. روحیه که چی بگم بیشترین امیدم فقط خداست قربونش برم هرچی صلاحمونه شکر. توچطوری؟ چیکارکردی عزیزدلم؟ دعاکنی اینباربمونن

شما خودت پردنیزول گرفتی مصرف کردی؟ من آ اس آ میخورم تداخل دارویی نداره؟؟ دکتر منم همینطور میاد سونو ...

بله اسا دارم فاصله میدم خودم سر خود گرفتم حدودا ۴۵ روز قبل انتقال باید بخوری یک هفته قبل انتقال برام قطع کرد یک هفته بعد انتقال شروع کردم اکثر داروهامو خودم سر خود میزنم بععدا دکتر تشویقم میکنه😁😁😁😁الان هپارینو بدونه تجویز پزشک یک هفتس میزنم اون برایه روز انتقال به بعد برام نوشت حالا فردا بهش میگم شما خودت میدونی من توصیه ای نمیکنم سرخود بخوری یانه یادمه رزقرمزرنگم خودش گرفت خورد

سلام عزیزم چقدر خوب خداروشکر ایشالله همه چیز عالی پیش میره خیلی خوشحال شدم 🥰🥰😍😍 یه خورده در ...

سلام عزیزدلم ممنون شماخوبی عزیزم؟ شماچیکارکردی فداتشم؟ شمااهدایی گرفتی؟ 

من اینبار هم چون استرادیول جواب نمیده برای ضخامتم ازطریق تخمک گذاری استفاده کردم سینال زدم ولتروزل. 

بعدم که هیچی امروز روز10 ضخامتم7.1باید پی ارپی شم شنبه و انشالله دوشنبه انتقال. 

امروز رفتم اینترالیپیدزدم ودوشنبه قبل انتقال فیلگسترام میزنن برام

توکل بخدای بزرگ عزیزم. روحیه که چی بگم بیشترین امیدم فقط خداست قربونش برم هرچی صلاحمونه شکر. توچطوری ...

انشاالله میمونن😍😍😍 منم هیچی بیکار نشستم فعلا درگیر درمان کیست سینه خواهر گلم سارا هم بهم روحیه میده که بازم شروع کنم فعلا یکم استراحت دادم بخودم ببینم خدا چی میخواد برام خدا که بد نمیخواد 

انشاالله میمونن😍😍😍 منم هیچی بیکار نشستم فعلا درگیر درمان کیست سینه خواهر گلم سارا هم بهم روحیه می ...

کیست سینه داری؟ بزرگه عزیزم؟ منم دارم اماریز بیخیالم. 

ای جانم عزیزم دست خواهرت دردنکنه حتماحتماروحیه داشته باش که مهمترین چیزه عزیزدلم

کیست سینه داری؟ بزرگه عزیزم؟ منم دارم اماریز بیخیالم.  ای جانم عزیزم دست خواهرت دردنکنه حتماحت ...

گفتن تو دوتاش هست یکیش ۶میلی یکیش ۵میلی فعلا سی روزه دارو دادن بعدا باید برم برا چکاب 

انشاالله نی نی میاد همه چی حل میشه برات عزیز دلم 

ممنون عزیزدلم امیدوارم به آرزوی قلبی برسی

عزیزمی که

سلام عزیزدلم ممنون شماخوبی عزیزم؟ شماچیکارکردی فداتشم؟ شمااهدایی گرفتی؟  من اینبار هم چون استر ...

من فعلا هیچی عزیزم

منظورت رحم هست

نه فعلا بهش فک نمیکنم

چند روز سینال زدی؟کامل میزدی؟

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
2706