2752
2734

دارم دق میکنم هرچی التماس میکنم میگ‌نه دیگ تموم شده میگ‌خودم اقدام مبکنم کمی ام مهریه میدم وفقط طلاق دارم میمیرم😭😭😭😭

هیچ مردی به تایپیکای من نیاد من یه زن متاهل و بدم میادبانامحرم نوشتن ردوبدل کنم مچکر

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یک هفته س ک دعواکردیم منم لباس هاموجمع کردم اومدم خونه پدرم ولی بعدش پشیمون شدم حالاشوهرم میگ حالاک رفتی دیگ تموم

هیچ مردی به تایپیکای من نیاد من یه زن متاهل و بدم میادبانامحرم نوشتن ردوبدل کنم مچکر
بگو باشه تمام مهریمو نقدن پرداخت کن بسلامت کوتاه نیا از تمامش تا دهنش بسته شه

مهربه ام خیلی کمه ۱۴تاسکه

خب بذار بره. چرا به زور میخوای بمونی؟

اخ خودمو سرزنش میکنم ک چرا من ازخونه اومدم بیرون حالام دیگ راه م نمیده میگ‌موقعی ک رفتی فکرشومیکردی اولش کن چن روز بمون خونه پدرت بعدن میبرم امروزم گف دیگ نه تموم میکنم

چرا سریع چمدون میبندین،بدو بدو خونه بابا؟؟؟

حالا هم باهاش سنگین باش میاد سمتت.

بگو زودتر . منتظرم.

❌اگه مخالف حرف منی🤔لازم نیست ،ریپلی کنی❌و نظرتو به من تحمیل کنی!! نظر من همینه ک برای اسی نوشتم..              نظر من برای تو نیست،به خودت نگیر   ✌🏻😏                                                                                                    ❌❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
چرا سریع چمدون میبندین،بدو بدو خونه بابا؟؟؟ حالا هم باهاش سنگین باش میاد سمتت. بگو زودتر . منتظرم.

خاک توسرم مث چی پشیمونم اخ مبترسم بره اقدام کنه دو روز بود میگف ک حالا بمون میبرمت ولی امروز گف نه هرچب فکرمبکنم دیگ نمیخامت فقط طلاق منم هی التماس میکنم میگ اصن مهم نیس تو چی میگی

2706