2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842015 بازدید | 670570 پست
عزیزم شما میدونید که سرم ای وی جی برای چیه؟ قیمتش رو چی؟ تاثیر داره برا مثبت شدن! 

برای کسانی که ممکنه خود ایمنی داشته باشن تجویز میشه. یه سری آنتی بادی هست که کسایی که خودایمنی دارند ممکنه بدنشون تولید کنه برای مقابله با لانه گزینی و جفت و ... به خاطر همین از آنتی بادیهایی که سرم آی وی آی جی داره استفاده می کنند که بدن این آنتی بادی های مضر رو نسازه.

خنُک آن قماربازی که بباخت هرچه بودش | بنماند هیچش اِلا هوس قمار دیگر 🌱🌈

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من به خونريزي افتادم خيلي شديد توروخدا همه برام دعا کنيد

ایشالا چیزی نیست فردا زنگ بزن دکتر احتمالا برات شیاف تجویز می کنه 

خنُک آن قماربازی که بباخت هرچه بودش | بنماند هیچش اِلا هوس قمار دیگر 🌱🌈
سلام عزیزم خوبی‌؟ گلم تا حالا پانکچر داشتی؟ انتقال دادی؟؟  منم اندو گرید 3 داشتم و گفتن عمل ...

اره عزیزم تو شهر خودم پانکچر شدم که از 17 تا تخمک فقط 3 تا جنین برام تشکیل که اونم انتقال دادن و منفی شدم

امروز جواب سونوم اومد بردم پیش دکتر پاد مهر گفت اول فریز بعد عمل، من لگن و روده هام و یکمی از تخمدانم درگیره طبق سونو

شما چنتا جنین برات تشکیل شد؟ چنتا تخمک داشتی؟ 

ذخیره منم بدک نیس، 4.6 اما چون سابقه پانکچرم دفعه اول خوب نبوده میترسم موندم عزیزم قراره البته با دکتر آ صف جاه هم ویزیت شم اگه بشه

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
2731
بچه ها من تحت نظر دکتر علیرضایی هستم دوروز از تاریخ پریودم گذشته اما پریود نشدم دیروز رفتم پیشش من ...

الهی بهترینا برات رقم بخوره عزیزم 

ایشالله با اولین انتقال مامان یه دوقلوی ناز بشی

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
من اتفاقا حتما می خوام آزمایش سلفری بدم  شما هم این آزمایش رو داده بودی زینبی جون؟

آره گلم ولی من اول غربالگری دادم ریسک متوسط زده بود برای سندروم داون، که بعد سلفری دادم خوب بود خدا رو شکر 

دقیقا هفته دیگه عزیزم انتقالمه ، شما برنامتون چی شد بسلامتی. اتفاقا امروز که چهارشنبه بود خودم برای ...

وااای سمر جونم امیدوارم من جز اون چند خانوم خوش شانس باشم.قبول باشه عزیزم

رای من فقط سی دی 16 و سی دی 56 رو نوشت، گفت بقیه رو نمیخاد، ولی سرم ای وی جی هم گفت باید بزنم برا ان ...

سلام عزیزم

بله این سرم رو میدن که سیستم ایمنی بدنتون جنین رو پس نزنه

برای کسانی که مشکل ایمنی دارن، ایمنی بدن ممکنه جلوی لانه گزینی رو بگیره یا جلوی رشد جنین رو بگیره

بعضیها باید تا پایان ۳ ماهگی و بعضیها تا ۵ ماهگی هرماه تزریق کنند

بعضی وقتها هم که آزمایش چیز خاصی نشون نمیده دکترها به تشخیص خودشون میگن قبل از انتقال تزریق بشه

ممکنه پیدا نکنی چون خیلی کمیاب شده تو ایران اما بجاش سرم اینترالیپید هم میدن که هم ارزونتره و هم راحت تر پیدا میشه

بازم سوالی داشتی در خدمتم

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
2740
سیکل انتقال.بار اول روزی سه تا استرادیول که تا 6رسید کنسل کرد. بار دوم چهار تا دارو تخمک گذاری بهم د ...

عزیزم راستش نمیدونم چرا بدنت جواب نمیده 

دکترت سیکل های خوبی تا حالا برات در نظر گرفته 

شاید سیکل بدون دارو بهت کمک کنه همون سیکل نچرال 

آره گلم ولی من اول غربالگری دادم ریسک متوسط زده بود برای سندروم داون، که بعد سلفری دادم خوب بود خدا ...

زینبی جون سلام. 

یه سوال من قبلا امپول پروژسترون داشتم از انتقال قبلیم بعد اینارو درب یخچال پایینه پایین در نگه داشتم الان چند ماهه. اینا یعنی خراب شدن؟ 

در اندک من تویی فراوان یارب..
چه دارویی میدن برا مشکل ایمنی انعقادی؟ 

داروخای مختلفی هست 

برای ایمنی به بعضیا پردنیزولون میدن و به بعضیا سرم ivig یا سرم اینترالیپید که قبل از انتقال و بعد از مثبت شدن تزریق کنند

برای مشکل انعقادی هم آسپرین میدن و انوکساپارین

بستگی به نظر دکترتون داره

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
وااای سمر جونم امیدوارم من جز اون چند خانوم خوش شانس باشم.قبول باشه عزیزم

مرسی عزیزم قبول حق باشه ایشالله.  عزیزم بفکرت هستم و دعاگوتم اگه قابل باشم. 

در اندک من تویی فراوان یارب..
عزیزم شما میدونید که سرم ای وی جی برای چیه؟ قیمتش رو چی؟ تاثیر داره برا مثبت شدن! 

قیمت رو که اصلا نمیدونم گلم 

اگر کسی سه تا یا بیشتر از سی دی مارکر ها مشکل داشته باشه یا کلا بعضی از مشکلات ایمنی رو براش ivig تجویز میکنن که دیدن گاهی خیلی اثر داره 

2706