2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6864767 بازدید | 672332 پست
پياده روي ميكردي؟

خیلی نه تکو توک چون با شرایط کرونا از خونه بیرون نمیرم تو خونه خودم گهگاهی پیاده روی میکنم نیم ساعتی ولی هروز نه آخه تو خونه سخته.

در اندک من تویی فراوان یارب..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ميگم اين سونو سه بعدي ها وضعيت كامل رحم رو نشون ميده مناسب انتقال باسه يا كل سونو ها همين طورن ؟ ايش ...

بله نشون میده گلم . باور کن دعاگوی همه خانمای اینجا من هستم هروقت برای خودم دارم دعا میکنم حتما خانمای نی نی سایتم میگم.

انشالله هممون حاجت روا بشیم و به مراد دلمون برسیم هرچه زودتر🤲

خیلی نه تکو توک چون با شرایط کرونا از خونه بیرون نمیرم تو خونه خودم گهگاهی پیاده روی میکنم نیم ساعتی ...

اره واقعا منم تو خونه بيشتر راستي اسبرين هم هنوز ميخوري تا انتقال؟ 

2731
اره واقعا منم تو خونه بيشتر راستي اسبرين هم هنوز ميخوري تا انتقال؟  

بله آسپرین هر شب یدونه میخورم از اول پریودم گلم.

حالا خدا کنه تست کرونام منفی بشه که بتونم انتقال بدم. التماس دعا

یعنی دیگه بیمه تکمیلی ها یا بعضی جاها که بیمه ایی انجام میدن تقبل نمیکنن یعنی قبلا اجباری بود الان ن ...

عزیزم شما میدونید که سرم ای وی جی برای چیه؟ قیمتش رو چی؟ تاثیر داره برا مثبت شدن! 

بله آسپرین هر شب یدونه میخورم از اول پریودم گلم. حالا خدا کنه تست کرونام منفی بشه که بتونم انتقال ب ...

ايشاله منفيه تست كرونا ،وانتقال ميدي ومياي اينجا خبر مثبت شدنت رو ميگي  منم خدا كنه انتقالم مثبت بشه همين يه جنين رو دارم

گرميجات ميخوري؟

من آخه خودم طبعم گرمه .

هم سردیجات  میخورم هم گرمی البته سردی خیلی سعی میکنم باز کمتر بخورم. 

مثلا قاووت  میخورم خرما میخورم ولی مثلا گاهی گوجه سبزم میخورم 😄

یعنی خیلی صدرصدی رعایت نمیکنم کلا.

امروز از مامای دکتر پرسیدم برای بعد انتقال که میگن رب و ادویه کمتر خورده بشه درسته گفت نه زندگی عادیتونو  باید داشته باشید هرجور قبلا بودید.

حتی پله هم پرسیدم خندید گفت اصلا با شتر برید این چیزا تاثیر گذار نی. 

اینارو ماما بهم گفت حالا دیگه نمیدونم.....

ايشاله منفيه تست كرونا ،وانتقال ميدي ومياي اينجا خبر مثبت شدنت رو ميگي  منم خدا كنه انتقالم مثب ...

ایشالله میشه عزیزم برای شما هم خدا اگه بخواد برامون حتما میشه باید بسپاریم به خدا ما که تمام تلاشمونو  میکنیم دیگه تا خدا چی بخواد.

والا خیلی رعایت میکنم حتی از بعد عید سرکارم نرفتم که راحت انتقالمو بدم ولی باز همسرم بالاخره سرکار میره میاد با اینکه خیلی هم رعایت میکنیم ولی بازم میترسم جالبه اینسری اول برام تست خون کرونا نوشتن گفتن اگه عددش بیست به بالا بود باید برم تست حلق و بینی هم بدم . خدا کنه به تست بینی نرسه که واقعا عذابه.

عزیزم شما میدونید که سرم ای وی جی برای چیه؟ قیمتش رو چی؟ تاثیر داره برا مثبت شدن! 

من تا جایی که میدونم سرمش برای کاهش ایمنی بدنه حتما ایمنیت بالا بوده 

خدایا شکرت...این شادی قسمت همه ی منتظرا کن🙏🙏
2706