2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6841268 بازدید | 670514 پست
سلام عزیزم به سلامتی  نه ربطی نداره به زمان پریودی، داروها هم عالی هستن و نیازی نیست بیشتر بشن

یعنی‌‌فرداوقت‌پریودیم‌هس‌..پریودنمیشم

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
زینب جون بالاخره دلو زدم به دریا پرسیدم از دکترم خدا خیرش بده راحتم کرد گفت هیچ مشکلی پیش نمیاد نگرا ...

سینافکت‌همون‌بسرلین‌هس؟

اگه‌آره..کاری‌نداره‌که‌بکش‌به‌سرنگ‌بزن‌دورناف

من‌توسیکل‌لانگ‌داشتم‌آب‌بود‌باسرنگ‌انسولین‌میزدم

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سینافکت‌همون‌بسرلین‌هس؟ اگه‌آره..کاری‌نداره‌که‌بکش‌به‌سرنگ‌بزن‌دورناف من‌توسیکل‌لانگ‌داشتم‌آب‌بود‌ ...

نمیدونم فردا میرم‌میخرمش اگه بشه خودم بزنم که خیلی خوبه مرسی که گفتی گلم

در اندک من تویی فراوان یارب..
@farzi99     برگه جنینام اینه میشه ببینی چیش با شما فرق داره؟

عزیزم مال منم دقیقا همینه. جلوی quality (کیفیت) تعداد سلول های جنینت رو نوشته.

هشت تا تخمک داشتی که شش تاش رو لقاح دادن

سه تا جنینِ چهار، پنج و شش سلولی تشکیل شده.

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
آبکی ها رو راحت میکشم این پودریا سخته من از خدام بود بخاطر کرونا اصلا نمیرفتم درمانگاه ولی چه کنم سر ...

عجب 🤣🤣🤣🤣🤣 از دکتر وارد ترم رو دیگه با چه اعتماد به نفسی گفته 

هوا که مهم نیست عزیزم آخرش که کشیدی سرنگ رو، روبه بالا بگیر و خارج کن، باز هر جور راحتی 

توکل به خدا منم بعید میدونم 5 دقیقه اختلاف مشکلی باشه 

2740
@farzi99     برگه جنینام اینه میشه ببینی چیش با شما فرق داره؟

عزیزم مال منم دقیقا همینه. جلوی quality (کیفیت) تعداد سلول های جنینت رو نوشته.

هشت تا تخمک داشتی که شش تاش رو لقاح دادن

سه تا جنینِ چهار، پنج و شش سلولی تشکیل شده. البته تکثیر سلولها نامساوی بوده یعنی غیرهمسان.. unequal یعنی نامساوی، ناموزون. 

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
آره گلم، pgd

عزیزم انجام دادی؟چندتا جنین رو pgd کردی،سالم بودن؟

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
عجب 🤣🤣🤣🤣🤣 از دکتر وارد ترم رو دیگه با چه اعتماد به نفسی گفته  هوا که مهم نیست عزیزم آخرش ...

خخخ اره بخدا این یکیشون بود چون هربار عوض میشن یبارم به یکیشون گفتم با این سرنگ بکشین بعد سرسوزن این یکی بزارید گفت تو میخوای بمن یاد بدی خخخ حالا هیچ خوبم بلد نیستنا ولی اصلا نباید بهشون توصیه ای بکنیم 😅😂 در کل که عاشقتم مرسی ج میدی سوالامونو شبت خوش عزیزم

در اندک من تویی فراوان یارب..
عزیزم انجام دادی؟چندتا جنین رو pgd کردی،سالم بودن؟

فعلا که میگن مواد برای pgd تمام شده سفارش دادیم بیارن، از آبان درخواست دادم کلافه شدم آنقدر طول کشیده، برای شما تو مرکزتون کیت برای pgd  دارن؟ چون یادمه گفتی بهتون گفتن کیت باید باشه

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
آره گلم، pgd

چکار کردید عزیزم ؟الان چه مرحله ی انتقال هستید ؟خیلی تو فکرتون بودم 

من فکر میکردم فقط pgs برای سلامت جنین هست

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
2706