2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6862904 بازدید | 672176 پست
خب عزیزم تو همون درمانگاه یکی رو خودت بزن، یکی رو بده پرستار بزنه  البته من به همه توصیه می‌کن ...

همسر من اصلا زیر بار نمیره بعد زدنش رو خودم میتونم بزنم مشکلم پر کردنشه که یه کششی داره وقتی آدم میخواد موادو پرکنه هی نمیشه نمیاد تو سرنگ من بلدش نیستم. اونایی که خودم میتونم بزنم یدونه نی چهارتاست که به بازو باید بزنم درمانگاه زمان نمیده من بشینم اونجا بزنم خخخخ. احتمالا تو ماشین برم جلو در درمانگاه بزنم بعد برم تو اون یدونه رو بزنم. حالا یعنی زینب جون ده دقیقه اینور اونور خیلی تاثیر داره؟

در اندک من تویی فراوان یارب..

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ایشالله کلی تخمک با کیفیت و خوب داری. اصلا بد به دلت راه نده. دلم روشنه این دفعه حتما نتیجه می گیری ...

مرسی گلم خدا از دهنت بشنوه ایشالله. ایشالله خودتم هرجا رفتی با هر دکتری که انتخاب کردی بهترین برات رقم بخوره.

مرسي از راهنماييهات زينب جون پس اينجوري خيالم راحتر شد كه گفتي من امشب آنوكسا نميزنم تا فردا هم برم ...

آره گلم خاطرت جمع با یک شب نزدن هیچ اتفاق بدی نمی افته 

ببین وقتی خون ریزی داریم، اگر عامل ضد انعقاد، زیادی باشه، نمیتونه بند بیاد درست و حسابی، و ادامه اون خون ریزی به صلاح نیست، پس باید به بدن کمک کرد تا بتونه اونجا خون ریزی رو کنترل کنه 

2731
عزیزم خودتو نباز! هم شما هم دوستمون soosanam هرکس مثبت شده دل درد و کمر درد و ترشح هم داشته کلا عل ...

آخه‌فردا‌موقع‌پریودیم‌هس

نمیدونم‌والا

خیلی‌ناراحتم

مدام‌آه‌میکشم

میترسم‌اینسری‌نتونم‌خودموجمع‌کنم..کاش‌هیچ‌وقت‌‌سراغ

میکرونمیرفتم..

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
همسر من اصلا زیر بار نمیره بعد زدنش رو خودم میتونم بزنم مشکلم پر کردنشه که یه کششی داره وقتی آدم میخ ...

والا 10 دقیقه رو نمیدونم گلم ولی دیگه 4 تا رو هم بزنی، یه ذره زمان بیشتر نمی‌بره بزن بره همونجا 

کشش واسه پر کردن هم چیزی نیست گلم، کافیه تلاش کنی، مثلا سرنگ واسه تمرین بگیر با آب مقطر 

به خاطر کرونا میگم هر چی کمتر برین بیرون بهتره

بچه ها تیروئید من یعنی اف اس اچ 4 هست. خیلیا میگن باید برای باردار شدن پایین تر باشه. پس چرا دکتر چی ...

تیروید tsh هست 

این اف اس اچ که میگی هورمون محرک فولیکول هست

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
آره گلم خاطرت جمع با یک شب نزدن هیچ اتفاق بدی نمی افته  ببین وقتی خون ریزی داریم، اگر عامل ضد ...

مررررسي كه هستي زينبي جون الهي خدا خيرت بده انقدر صبر و حوصله ميزاري برامون خدا پسر نازتو در پناه خودش حفظ كنه الهي

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااا تو بخواه تا من بتونم .... فَاللَّهُ خَيْرٌ حَافِظًا ۖ وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ
والا 10 دقیقه رو نمیدونم گلم ولی دیگه 4 تا رو هم بزنی، یه ذره زمان بیشتر نمی‌بره بزن بره همونجا  ...

آبکی ها رو راحت میکشم این پودریا سخته من از خدام بود بخاطر کرونا اصلا نمیرفتم درمانگاه ولی چه کنم سر اچ ام‌جی هرچی تلاش کردم دیدم هوا داره نمیشه دیگه بی خیال شدم. والا زینب جون انقد این تزریقیا بد اخلاقن یعنی خوبنا امان از وقتی که یچیزیو بگی مثلا دکترم گفته فلان جور باید بزنم این امپولمو  انگار بهشون فحش دادی یبار یکیشون بمن گفت دکترت اندازه من بلد نی من خودم کارمو میدونم. خخخخ دیگه والا ازشون می ترسم بعد چون مریض بیرون در همیشه منتظر وامیسته میگم زمان نمیدن چهارتارو بشینم بزنم اخه منم خیلی وارد نیستم یکم طول و لفت میدم ریلکس طور میزنم کلا. عزیزم خیلی از راهنماییت ممنونم بازم مرسی

اي واي عزيزم ببخشيد اين پيام به اين مهمي رو اينقدر دير ديدم  الان در چه حالي؟ خون ريزي كم شده ...

خواهش ميكنم عزيزم 

ممنونم جواب دادي فعلا خونريزي دارم پدم خيس ميشه و خون تازست و رنگش قرمزه😔😔 كرم و زير دلم درد ميكنه

به كمك زينبي جون امشب آنوكسا نزدم تا فردا هم برم مطب ببينم چي ميگه 

آ اس آ فعلا ندارم

دو تا شياف دارم و يك آمپول

ان شاءالله لك هاي شما هم زود قطع بشه مال منم كم بشه و قطع بشه به لطف هدا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااا تو بخواه تا من بتونم .... فَاللَّهُ خَيْرٌ حَافِظًا ۖ وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ
ببخشيد يادم رفت بگم  دو تا آمپول و يك شياف پروژسترون داشتم كه يك شياف دكتر اضافه كرد فقط همين& ...

منم درد دارم 

امروز رفتم بيمارستان دكتر جايگزين عارفي بود ولي نميدونم چرا فقط گفت طبق روال قبل دارو ادامه بده و استراحت 

نه دوز پروژسترون رو زياد كرد نه از انوكسا خرف زد نه واسه درد چيزي داد😔😔😔

حالا فردا ميرم مطب ان شاءالله 

گرچه همون دكتر جايگزينه ولي برم خودم حرف بزنم باهاش. 

چون رگام هم بايد بزنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم انوکسا رو قطع کن ولی اگه گروه خون شما منفیه  و همسرت مثبت روگام باید بزنی حتما فردا صبح ب ...

مررررسي از جوابت حتما فردا پيگير ميشم واسه رگام

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم  نگران نباش  و استرس تو کم کن انوکسا رو تا زمانیکه خونریزیت قطع نشده قطع کن آمپ ...

مرسي از راهنماييت و اينكه جواب دادي 🌹🙏🙏🙏

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706