2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842064 بازدید | 670571 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به روی ماه همتون منم شنبه انتقال دادم دوتا جنین خوب داشتم ولی بچه ها هیچی علامت ندارم  ...

پس با منین 

علایم مهم نیست انشاالله مثبتی 

من بخاطر پروژسترون تهوع دارم

آهان پس خیلی مشکلات انعقادی زیادی داری  البته در حد کوتاه مشکلی پیش نمیاد ولی حتما حتما از دکت ...

ممنون عزیزم امیدوارم تنت سلامت و دلت شاد باشه و خدا نگهدار کوچولوت باشه

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
2731
بچه هاااا نمیدونین آندومتر چند عالیه واسه انتقال؟؟ 

8 تا 12 عالیه 

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
سلام گلم، ده تا تشکیل شده

اتفاقی دیدم پیامتونو، خیلی هم عاااالی، ان شاالله از این تعداد کلی جنین‌ سالم بشه و با انتقال اول بعد از اون همه سختی نتیجه بگیری

من امروز 12 سیکلم بوده 10بود تا 6روز دیگه از 12 ک. میگذره یعنی بده

نه نمیگذره مگه سونو نمیشی؟

2740
بستگی داره بهتون گفته باشن دز مصرفی چقدر باشه،  برای منو دقیق تو کاغذ نوشتن دادن بهم چون دز مصر ...

ممنون امروز تزریقاتی جوون وباحوصله بود گفت خودت اگه دل داری نمیترسی بزن طوری نیس بهتره از اینه بیای اینجا.

یا رب العالمین
اتفاقی دیدم پیامتونو، خیلی هم عاااالی، ان شاالله از این تعداد کلی جنین‌ سالم بشه و با انتقال اول بعد ...

ممنون عزیزم، انشاءالله خودتم به سلامتی زایمان کنی و نی نی سالم بیاد بغلت، راستش تا الان خیلی دوندگی و هزینه کردم، تا الان 47 میلیون خرجم شده، خودت مرکز رستمی هستی از هزینه ها خبر داری، از مهر پارسال تا الان تو پروسه میکرو هستم، عزیزم بارداری میشه با نی نی تو دلت برای من و بقیه منتظرا با دل پاکت دعا کنی، خیلی دوس دارم تا عید من و بقیه منتظرا باردار باشیم.

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
2706