2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6838741 بازدید | 670377 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بچه ها کدوماتون امگا ۳ مصرف کردین برا خودتون یا همسرتون؟ شرکت یا برند خاصی رو توصیه میکنین؟

من دارم امگازون مصرف میکنم ،شرکت هلث اید ،ولی نمیدونم که خوبه یا ن .چون هنوز وارد سیکل پانکچر هم نشدم که بدونم تاثیر داشته یا ن 

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
مورفو که همیشه صفر بود !! ادکتر شاکری هست دکترم. من تو سیکلم شنبه انتقال دارم

ایشالله که کلی تخمکک خوب داری و کلی جنین تپل و مپلی .تسه گفتن میکنن عزیزم؟

جان منی.....  از این عزیزتر نمیشود........
من زدم فاز بی‌خیالی واقدام طبیعی بعلت کرونا نمیتونم بیام تهران

خیره برات ایشالله.آره اوضاع خیلی خرابه فعلا.من خودم واقعا شک دارم با این اوضاع پیش برم یا نه

جان منی.....  از این عزیزتر نمیشود........
مرسی گلم بابا راهنماییت  فقط یه جاهایی رو تصحیح میکنم  اسفند دود دادن و کلا دود برای بچه ...

اصلاحاتت عالی بود ممنون گلم

ولی ماچون بچه ندارین نمیدونستم اسفند خطر داره 

انشاالله سرتون سلامت باشه همیشه💝💝💝

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
2738
نه گلم بمن مرکز مام گفتن شانس بارداری طبیعی داری گفتن برو 6ماه لترزول بخور پریودم شروع کردم بخورم (خ ...

آره بخدا 

خیلیییی بیسوادن خودش یه هفته پیش ۵تاآمپول پروژسترون دادپریود شم

حالاکه پریود شدم باز قرص ال دی داده 

اصلا نمیدونن باخودشون چند چندن

چاره ای نیس فدات شم همدان همین یه بیمارستان هس واسه نازایی

نمیتونیم بیایم تهران

اگه میتونستم شک نکن تواولین فرصت میومدم

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
چون برای بیماران کرونایی استفاده میشه نمیدن بهتون ... یه پارتی پیدا کنین سریع بهتون میدن ... منم هم ...

بخدا باور نمیکنی از اصفهان آمدم اهواز با هزار تا دردسر و خواهش تا بهم دادن چقد گیر دادن ک مال اصفهانی و اینا تا یکی از دوستان زنگ زد بهمون داد

منم و حسرتِ با تو ما شدن...
خانما یه سوال  این دردای پری هی میاد ومیره یعنی چه الان روز۱۱  انتقالمه یعنی چی شده😯

طبیعیه عزیزم خیلیا داشتن 

به خاطر مصرف داروهاست

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
طبیعیه عزیزم خیلیا داشتن  به خاطر مصرف داروهاست

عزیزم بازم ممنون که جوابم میدید😚نگرانم میترسمم بی بی بزنم گفتم همون روز۱۴ بزنم

اشتیاقی‌که‌به‌دیدارتودارددل‌من‌‌ دل‌من‌داند‌ومن‌دانم‌ودل‌داندومن👶👶
2706