2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6855446 بازدید | 671588 پست
الان خوبه خدا رو شکر، تب و اسهال هم نداشته  فقط شدیدا بی اشتها شده، به زور تو خواب بهش شیر مید ...

منم مبتلا شدم درد شدید نداشتم به شدت کسل بودم و بویایی چشایی نداشتم  و عایملی دیگه بود ولی خفیف هیشکی باورش ننیشد ....سختش هفته اوله بگذرونین بعد به مرور خوب میشین ..فقط مایعات مایعات ...در ضمن شیر برای خودتون اصلا خوب نیست .شیر نخورین خودتون .

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
پس به فال نیک بگیر گلم ان شاء الله تا اون موقع واکسنش هم اومده  نه نمی نویسن، ولی من تاکید کرد ...

خیلی ممنونم عزیزم اره فال نیک انشالله🥰😉 

شما هم خبر نداشتن. فک کنم باید منم تاکید کنم البته اگه از شانس یهو شیفتاشون عوض نشه پرستارا🤣 در هرصورت بازم ممنون از پاسخت دوست عزیز

در اندک من تویی فراوان یارب..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم مبتلا شدم درد شدید نداشتم به شدت کسل بودم و بویایی چشایی نداشتم  و عایملی دیگه بود ولی خفیف ...

عزیزم خاطرت جمع شیر رو هیچ جای معتبری نگفتن بده 

من روزی 5 لیوان میخورم گلم با خیال راحت هم میخورم 

متخصص عفونی در ارتباط هستم، اون گفته بد بودن شیر برای کرونا کذب محضه که از همین طب سنتی ها در اومده

راستش من طب سنتی رو بوسیدم گذاشتن کنار از بس تناقض داره و بهمون آسیب زده 

تو هیچ مقاله ایی ننوشته شیر بده گلم، فقط به حرف متخصص همون رشته اعتماد کنین گلم نه هر کی روی خودش اسم پروفسور و دکتر گذاشت، 

من همین دکتر ظریفی رو که قبول دارم رفتم تو سایت نظام پزشکی دیدم واقعا دکتر متخصص اطفال هست و بعد حرفاش رو قبول کردم، شما هم حتما این کارو بکنین 

حتی الان دکترهای عمومی هم از کرونا چیز درستی بلد نیستن و کلی باعث پخش بیماری شدن 

فقط متخصص عفونی حق داره حرف بزنه، کسی که کرونایی ها رو درمان میکنه، و منم در این زمینه از دکتر مهدی یوسفی پور اطلاعات میگیرم 

بچه ها کسایی که سرعت و مورفوی شوهرشون مشکل داشته و الان بهتر شده میشه از تجربیاتتون بگید؟ چه چیزایی ...

برای ما که بهتر نشد بعد از سه ماه دارو خوردن تازه دی اف ای هم بدتر شد 

مثل اینکه مورفو به ندرت تغییر میکنه

عزیزم خیلی ممنون از شما و بقیه دوستان، شرمنده ام میکنین  از همه تشکر میکنم تو همین پست، ببخشید ...

قربونت برم گلم...برو حتما به خودت و نینی برس...توکلت به خدا باشه..اصلا نترس...خوب میشین ایسالله😘😘😘

خدایا صد هزاران بار شکرت که فاطمه حان  محمد جانم رو هدیه دادی و با قدرت بی همتای تو فرزندان سالم و زیبایم را به راحتی به دنیا میاورم ..تو رحیمی تو کریمی تو سزاوارثنایی
الان خوبه خدا رو شکر، تب و اسهال هم نداشته  فقط شدیدا بی اشتها شده، به زور تو خواب بهش شیر مید ...

زینبی جان انشالله که هر چه زودتر خودتو و گل پسرت خوب شید

صدتا صلوات به نیت سلامتیتون میفرستم

دوستان زینبی جان خیلی حق به گردن ماها دارن

لطفا به نیت خوب شدنشون هر چندتا که میتونیدصلوات بفرستید

خدایا شکرت برای هر چی دادی و ندادی😍تنها امیدم 
عزیزم خاطرت جمع شیر رو هیچ جای معتبری نگفتن بده  من روزی 5 لیوان میخورم گلم با خیال راحت هم می ...

نه والا از خودم نگفتم آخه من روزی که مریض شدم اسکن ریه و اینا همونجا دکتر دیدم بهم گفت شیر نخور اصلا . هندوانه نخور و یه سری باید و نباید های دیگه ..اتفاقا منم اصلا طب سنتی رو قبول ندارم میان ابروشو درست کنن میزنن چشمشم کور میکنن 

حالا هر جور خودتون میدونین و تحقیق کردین 

انشالله خیلی زود حالتون خوب شه و از این بیماری راحت شین 

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
برای ما که بهتر نشد بعد از سه ماه دارو خوردن تازه دی اف ای هم بدتر شد  مثل اینکه مورفو به ندرت ...

من همسرم یکساله عمل کرده. تو این یکسال فقط ۱درصد بهتر شده😔

دلم میخواد طبیعی باردار بشم

و من به دعای آدمها و به معجزه حدیث کسا ایمان دارم....
2706