2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671256 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دوتا سه روزه شما چی ؟

انشالله موفق باشید من کلا یدونه جنین دارم همون یدونه هم میخوام انتقال بدم توکل بخدا. شما نمیدونید خراش رو چه دوره ای انجام باید داد توقاعدگیه یا نه؟ خراش نمیخوای انجام بدید شما؟

در اندک من تویی فراوان یارب..
برای ما که بهتر نشد بعد از سه ماه دارو خوردن تازه دی اف ای هم بدتر شد  مثل اینکه مورفو به ندرت ...

عزیزم یعنی مورفو هم اومد پایین؟حالا میخواین چی کار کنید؟دکترتون کی هستش؟

جان منی.....  از این عزیزتر نمیشود........
سلام عزیزم ن والا آندومترم نرف بالا کنسلش کردن لوبیارو میخورم همش+روغن سیاهدونه+ازامروزم شروع کردم ...

نه گلم بمن مرکز مام گفتن شانس بارداری طبیعی داری گفتن برو 6ماه لترزول بخور پریودم شروع کردم بخورم (خانمی که 32 بود اهل کرمانشاه 8سااااااال نازایی داشت ماه سوم طبیعی باردار شده با تجویز نصر) ببین ی علتی داره ذخیره ت نمیره بالا اشتباه میکنی خودتو انداختی دست دکترای بیسواد همدان تا کی هورمون وارد بدنت کنی بخاطر بچه ..بنظرم دکترت رو عوض کن بلاخره باید علت بالا نرفتن ضخامت رحم معلوم بشه دیگه

پسر قشنگم هدیه زیبای خدا چقدر دلم میخواست تو امضائ نی نی سایت بنویسم منم مادر شدم   همیشه با خودم میگفتم یعنی میشه؟ حالاشده و من شکرگذار خالقم هستم تو فرشته ای هستی که 3خرداد 1400وقتی ساعت 3بعدظهر بی بی چک گذاشتم فهمیدم مادر شدم و من ایمان دارم بهترین انسان خواهی بود آرزو میکنم همه ی اونای که دلشون بچه میخواد این حسو بچشن ،  گل بهشتی،   من اومدنت مبارکمون باشه خدایاشکرت.دکتر من رضا نصر بود با ای وی اف باردار شدم 
😂😂شما باردارید درسته؟؟  من که فککنم تو بهترین شرایط ۴ تا برام درست شه

گلم تیکرم ما قانون جذبه....اره برای منم سه تا درست شد که یکیش موقع باز کردن ازفریز خراب شد موند دوتا

خدایا صد هزاران بار شکرت که فاطمه حان  محمد جانم رو هدیه دادی و با قدرت بی همتای تو فرزندان سالم و زیبایم را به راحتی به دنیا میاورم ..تو رحیمی تو کریمی تو سزاوارثنایی
2706