2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6838359 بازدید | 670369 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میکرو.اخه منم میکرو کردم ولی گونال زدم.ذخیرم کمه ولی هفت تا جنین شد اون الان با 30 تخمک.سه تا جنین ...

سلام گلم دوستت چند سالشه ؟ممکنه بعلت کیفیت تخمک باشه باید ازجنین شناس بپرسه بهش میگن

دوست  من از ۱۶تخمک یکی جنین شد بعدازیکسال پیگیری جنین شناس گفت تخمک واکوعلدار بوده 

تاقبلش فک میکرد بعلت اسپرم هست

2731
سلام گلم دوستت چند سالشه ؟ممکنه بعلت کیفیت تخمک باشه باید ازجنین شناس بپرسه بهش میگن دوست  من ...

29 سال.درست بهش جواب نداده.هی پیچونده.گفته یبار از اسپرم.یبار گفته کیفیت نداش.یبار فلان.قشنگ روشنش نکرده

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
عزیزم رشد نی نی توی رحم هیچ ربطی به اخلاقش نداره...رحم صرفااا جایی برای پرورش نوزاده...جنین توی دورا ...

ممنون عزيزم 

تصميم گيري راجب اين موضوع خيلي سخت و دردناكه راستش.همسرم اصلا راضي نيست .از طرفي خودم هم باهاش كنار نيومدم كه بتونم راضيش كنم

توكل به خدا

یک چیز میگم خیلی شاید علمی نباشه و شاید مت دلیل علمی نداشته باشم براش ولی چیزی که هست این هست که محی ...

ستاره جان ممنونم از حرفات برام دلگرميه

من خيلي خودم رو باختم ايشالله خدا بهم كمك كنه

2740
واوو عزیزم بار دوم همسرت یاخودت چی خوردین که بهترشد؟  منم بدم بخوره

خودم پودر اینوفولیک،ویتامین ای،سی،دی، چهارمغز با عسل

شوهرم ویتامین ای و قرص جینسینگ

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
من زنجانم  دکترم دکتر خوبیه. خیلیا باهاش نتیجه گرفتن تو همین دوره بنظرتون هزینه میکرو تو رویا ...

دقیقا نمیدونم ولی حدودا ده تومن میشه 

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
اره باید بهش بگم...اتفاقا لوبیاپلوهای خوبی درست میکنه انصافا😍😍

نوش جان 😍خوبه که آشپزی بلده

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...

برای دوستانی که همسرشون مورفو ضعیف دارن چندتا توصیه دارم که برای ما خیلیییی عالی بود

اول بگم که دفعه اول که پانکچر و میکرو کردم همسرم مورفوش ۲بود و دکترها بهش دارو دادن اما جواب نداد و موقع پانکچر من ۱۳تاتخمک داشتم اما فقط یک جنین داشتیم اونم که انتقال دادیم و منفی شد..این منفی وفقط یه جنین شدن باعث شد همسرم مشکلش رو جدی بگیره تاقبل از اون منو پیر میکرد تا یه دارو بخوره خلاصه 

خرنوب براش خریدم شبها قبل از خواب یه لیوان و صبحا ناشتا یک لیوان میخورد تاسه ماه بعدش تقریبا سه هفته استراحت و دوباره یه دوره سه ماهه خورد

گرده نخل نر خریدم صبحا ناشتا یک ق مرباخوری باعسل توی شیر حل میکردم یک دوره چهل روزه و دوباره سه هفته استراحت و یک دوره چهل روزه دیگه خورد

آب نخود هرشب یک لیوان میخورد که موقع پختش نمک و دارچین و جوزهندی و زرچوبه و فلفل سیاه توش میریختم

به اضافه اینکه هرروز یخ میگذاشت و به مدت یکسال لباس زیر نپوشید(ببخشید) 

بعداز تمام این کارها تقریبا شش هفت ماه بعداز انتفال منفیم آزمایش داد و مورفو شده بود پنج درصد

امسال بعداز دوسال از میکرو قبلی من ده تاتخمک داشتم هفت تا جنین تشکیل شد که همه عالی بودن و دکتر گفت همسرم نرمال شده

اگر اون انتقال منفی و تجربه تلخ یک جنین از ۱۳تاتخمک نبود هیچچچچچچ وقت همسرم همکاری نمیکرد اما شماهم هرطور شده این کارهارو بکنید و مطمئن باشید بهتر از دارو جواب میده

کنار اینا ویتامین سی و ای و زینک هم گاهگداری میخورد

مشهد،حرم،ورودی باب الجوادتان..... آقا عجیب دلم گرفته برایتان
نه عزیزم ربطی نداره من با گونال خارجی ۱۳تاتخمک داشتم ولی فقط یک جنین شد همسرم مورفوش مشکل داشت

دوستاي عزيزم، بعضي وقتا 30 تا تخمک داري، ولي نصفي از اونا بالغ هستن، ضعيف بودن اسپرم و ناوارد بودن جنين شناس هم که دخالت بدي،تعداد جنين ها از تعداد تخمک ها قطعا کمتر خواهد بود.

2706