2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671256 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ابن سينا ميرم داروهام سينال بود، روزي 36 خط، ستروتايد 3 تا، آمپول آزاد سازي 3 تا، که سه شنبه زدم ...

عزیزم ممنون ....دکترت کی بود؟اگه قبلا گفتی من یادم رفته ببخش🙈از اول ستروتاید داشتی؟

من دیروز روز هشت سیکلم فقط چهار تا تخمکم بالای ۱۰ بود ....بقیشون کوچولو بودن ....شما چند سالتونه؟روز چند سیکل پانکچر شدید؟

2731

خانمها دوست من پانکچر کرده

از سی تا تخمک فقط سه چهار تا جنین شده

الان خیلی ناراحته که چرا کم شده

حالا میگه ممکنه چون امپول ایرانی سینال زده جنین کم شده؟

مورفولوژی شوهرشم البته خیلی بد بوده

الان ممکنه مثلا اگر گونال یا خارجی میزد بیشتر میشد؟

امپولا فقط تعدادو زیاد میکنن یا رو کیفیت هم تاثیر داره

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  

خانوما

آمپول هاش ام جی کارما آلمانی کسی خریده ؟
اونیکه بسته بندیش مال شرکت هما فارمد هست و روش فارسی هم نوشته رو نمیگم اون مدلش رو میگم که کاملا آلمانیه و نوشته فارسی نداره
اگه کسی گرفته بگین از کدوم داروخونه و کدوم شهر
من خودم تهرانم 🌹🌹

خانمها دوست من پانکچر کرده از سی تا تخمک فقط سه چهار تا جنین شده الان خیلی ناراحته که چرا ...

قربون چشات خواهر ، من با سینال کلا سه تا فولی داشتم یک تخمک ازم کشیدن انگار اصلا دارو استفاده نکردم و فولیا طبیعی واسه خودشون رشد کردن ، الانم چشم انتظارم ببینم همون یه دونه جنین میشه آیا ، دلمم بهش خوش کردم چون چاره ای ندارم ، میکرو کرده یا آی وی اف؟؟؟

قربون چشات خواهر ، من با سینال کلا سه تا فولی داشتم یک تخمک ازم کشیدن انگار اصلا دارو استفاده نکردم ...

اخه این حدود سی تا تخمک گرفتن ازش

منم گفتم اگر قرار بود جواب نده سینال.اینقد تخمک نمیشد

میخوام ببینم فرق امپول خارجی و ایرانی رو کیفیت هم هست با فقط تعداد زیاد میکنن

قربون چشات خواهر ، من با سینال کلا سه تا فولی داشتم یک تخمک ازم کشیدن انگار اصلا دارو استفاده نکردم ...

میکرو.اخه منم میکرو کردم ولی گونال زدم.ذخیرم کمه ولی هفت تا جنین شد

اون الان با 30 تخمک.سه تا جنین شده

خودش میگه یا بخاطر سیناله.یا موفولوژی شوهرش

ناراحتش شدم اخه 

اخه این حدود سی تا تخمک گرفتن ازش منم گفتم اگر قرار بود جواب نده سینال.اینقد تخمک نمیشد میخوام ببی ...

منن نمیدونم عزیزم ، فقط اینو میدونم که تو میکرو اسپرم سالم رو تزریق می کنن ، نمیدونم کسی هست که مثلا ۳۰ تا اسپرم سالم نتونن ازش بگیرن یا نه ، اما باید زنگ بزنه بپرسه که این مشکل بخاطر کیفیت پایین تخمکا بوده یا اسپرم ، ولی عقل خودم میگه این آمپولا کیفیت تخمک رو بالا نمیبرن و فقط تعداد  و هیکل فولی ها رو زیاد می کنن ، برای کیفیت تخمک باید مکمل ها و خوراکی های تقویتی خورده بشه

اره عزیزم سیکل قبل پانکچرته, همون سینال اف وهاس ام جی و....  ممنون عزیزم لطف کردی گفتی انشالله ...

اهاااا چقدم مفصل گفتم 😅 

اونو از روز سوم روزی ۲۴ واحد سینال اف بود ازین قلمیه تا روز ۱۰

بعد اون همون ۲۴ واحد سینال بعلاوه هاچ ام جی اضافه شد تا روز ۱۵ که تخمک کشی بود

۲۴ ساعت قبلم ستروتاید دوتا زدم 

مرا هزار امید است و هر هزار تویی ..
میکرو.اخه منم میکرو کردم ولی گونال زدم.ذخیرم کمه ولی هفت تا جنین شد اون الان با 30 تخمک.سه تا جنین ...

نه عزیزم ربطی نداره من با گونال خارجی ۱۳تاتخمک داشتم

ولی فقط یک جنین شد همسرم مورفوش مشکل داشت

مشهد،حرم،ورودی باب الجوادتان..... آقا عجیب دلم گرفته برایتان
2706