2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6841983 بازدید | 670570 پست
نمیدونی چقد با این جملت بهم امیدواری دادی و آروم شدم چون شرایطم سخته برا مرخصی نمیخوام همکارام چیزی ...

فدات شم عزیزم انشاالله انتقالت عالیه و دوهفته بعدش خبر مامان شدنت رو بهمون میدی 

اصلا به استراحت و اینا نیست فقط توکل کن به خدا انشاالله که مامان یه نی نی ناز میشی به زودی زود 🥰🥰🥰❤️💙

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون عزیزم ، شکوهی زاده که نداره ، ظاهرا تا همین اواخر یه دونه گونال داشته ولی فروخته و احتمالا هنو ...

من صبح زنگ زدم داشت و گفت بايد حضوري بايد بياي بخري و قبلش حتما موجودي بگير چون خيلي زود تموم ميشه. 

سلام عزیزم 

من الان از سونو برگشتم روز دهم سیکل هستم آندومترم ۶.۱ و سه خطی بود از نظر دکترم قابل قبول بود ولی خودم ناراحتم ..

بنظرتون کمه😔😔😔

این سه خطی بودنش تا زمان انتقال از بین نمیره؟؟؟؟

چیکار کنم این مدت که بالاتر بره؟؟ چهاردهم بازم سونو دارم

@زینبی_بابا

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊
2731
سلام واااای قربونت برم راست میگی?? 😍😍ممنونم میشه شمارشو داری بدی؟ خداخیرت بده. 

فدات عزیزم، شمارشو ندارم، تو نت بزن میاره گلم

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
2738
سلام عزيزم  من خودم امروز تماس گرفتم ١٤٩٠ بهم گفت شكوهي زاده داره قرچك اطراف تهران عزيزم.  ...

ممنون عزیزم، مثل اینکه دوستان همین داروخانه تماس گرفتن گفتن گونال نداریم، به شما گفتن داریم؟؟میگم من هرچی شماره 1490 می گیرم یا اشغال می زنه یا اصلا برنمی دارن، کدی چیزی مگه قبلش باید بزنم؟

ببین قرچک سمت ورامینه اما راستش دقیق نمیدونم کجاست. ببین شماره داروخانه رو از تو نت پیدا کن بزنگ آدر ...

ممنون عزیزم  

https://t.me/joinchat/FenW5UyRncoGIulZXstj0A

نمیتونم عضو شم

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ(کارم را به خدا می‌سپارم، همانا خدا به حال بندگانش بیناست) 
میدونم گلم، منم پیش دکتر طب سنتی میرفتم و هر بار کلی تجویز اشتباه و هر بار کلی صحبت می‌کردم که بابا ...

سلام عزیزم 

من الان از سونو برگشتم روز دهم سیکل هستم آندومترم ۶.۱ و سه خطی بود از نظر دکترم قابل قبول بود ولی خودم ناراحتم ..

بنظرتون کمه😔😔😔

این سه خطی بودنش تا زمان انتقال از بین نمیره؟؟؟؟

چیکار کنم این مدت که بالاتر بره؟؟ چهاردهم بازم سونو دارم

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊
فدات شم عزیزم انشاالله انتقالت عالیه و دوهفته بعدش خبر مامان شدنت رو بهمون میدی  اصلا به استرا ...

وااای ممنون مامان لیانا 

ایشالا عزیزم مرسی از دعای خیرت کلی انرژی مثبت فرستادی برام 😍❤️❤️❤️

ایشالا نینیتو صحیح و سلامت بغل بگیری عزیزم 🙏

مرا هزار امید است و هر هزار تویی ..
سلام عزیزم  من الان از سونو برگشتم روز دهم سیکل هستم آندومترم ۶.۱ و سه خطی بود از نظر دکترم قا ...

عزیزم من نهم سیکل ضخامتم ۶.۵ بود. بعدش هم اصلا سونو نکردم. روز هجده سیکل انتقال دادم و مثبت شد. پس اصلا نکران نباش

2706