2752
2734
عنوان

مامانا تورو خدا بیاید کمک

222 بازدید | 51 پست

سلام مامانا بچه من حدود یک سالشه چهار دست و پا نمیره از چیزی هم نمیگیره بلند شه 

بردمش دکتر دکتر پرسید نشستنش چطوره گفتم راحت نشست 

ولب خانما الان ک فکر میکنم بچه من خودش نمیشینه خودم میشونمش ولی وقتی خودم میشونم نمیوفته و مشکلی نداره 

الان این یعنی بچه من میشینه یا نه؟؟؟؟

منظورم اینه خودش از حالت خوابیده نمیشینه خودم میدونم ولی نمیوفته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بعضی بچه ها تو این حرکات کندترند 

اگه خیلی نگرانی ببرش پیش دکتر مغز و اعصاب اطفال

اگه لازم بدونه واسش کاردرمانی تجویز میکنه 

🌷اللهم عجل لولیک الفرج 🌷به امید پیروزی فلسطین مظلوم (مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا)

وقتی میشونیش صاف میشینه یا انقدر غوز میکنه که انگار میخواد با سر بیافته زمین؟

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
تا دوسالگی دیر نیست...بچه رو دکتر نبر الکی هر بچه ای یه مدله همه مث هم نیستن....باهاش بازی کن خیلی.. ...

الان سوالم اینه به این مدل نشستن میشه گفت آره بچه میشینه یا چون ب کمک خودمه نمیشه؟

گآهی قوز میکنه اما خودش رو هم صاف میکنه 

واسه راه رفتنش دکتر کار درمانی پیشنهاد داد؟؟ میتونه پاهاشو سیخ کنه محکم؟

پسرمنم مثل بچه ی شما بود. دکتر کار درنانی تجویز کرد.

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
گآهی قوز میکنه اما خودش رو هم صاف میکنه 

اگ خیلی نگرانی پیش مغز واعصاب کودکان ببر ک اگ لازم بود کاردرمانی ببری

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
الان سوالم اینه به این مدل نشستن میشه گفت آره بچه میشینه یا چون ب کمک خودمه نمیشه؟

از لحاظ فهم و درک چطوره ؟

اسباب بازی بادستش میگیره ؟ 

میتونه چیزای ریز رو از زمین برداره ؟

کی گردن گرفت ؟

🌷اللهم عجل لولیک الفرج 🌷به امید پیروزی فلسطین مظلوم (مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا)
واسه راه رفتنش دکتر کار درمانی پیشنهاد داد؟؟ میتونه پاهاشو سیخ کنه محکم؟ پسرمنم مثل بچه ی شما بود. ...

نه پاهاش رو در حد چند ثانیه سیخ میکنه

جواب آزمایشش رو امروز بردم 

چند روزی هست خیلی شل میشه به ی سمت 

دکتر گفت باید ام آر ای بده 

از عصر دلم خونه 

الان دارم بهش فکر میکنم میگم نکنه این نشستن اصلا نشستن حساب نشه چون من خودم میشونمش 

وای خدایا 

پسر شما الان چند وقتشه 

چیکار کردی براش

2706