2733
2734
عنوان

مگه داریم؟!مگه میشه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 322 بازدید | 28 پست
ببخشید من با شما صحبت کردم ؟؟؟ بی ادب خودتی و...... من با استارتر صحبت کردم چرا مثل نخود خودتو می‌ ...

با این طرز صحبت کردنت بیشتر از این ازت توقعی نمیره 

همین مجازات تو را بس.. که من دیگر تو را آن طور که میدیدم نمیبینم.... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

محلش نده داره بهت حسادت می‌کنه به شدت  ولش کن

باورت میشه من تصمیم گرفتم دیگه تو جمعی ک هستن نباشم بعد امشب اومده تو اتاقم نسشت بعدش اینا رو گفت؟!آخرش من اومدم تو پذیرایی خوابیدم 

2731
باورت میشه من تصمیم گرفتم دیگه تو جمعی ک هستن نباشم بعد امشب اومده تو اتاقم نسشت بعدش اینا رو گفت؟!آ ...

فداتشم یه سری حرفا هست که اینجا نمیشه بگم 

همینو بگم که

خانواده تا یه جایی با آدمن بعدش تبدیل نمیشن به دشمن اما از دشمنم چیزی کم ندارن

من یه دوست پسر داشتم می‌گفت مامانم خیلی دوستم داره چ و اینا بعد یه مدت دیدم افسردگی گرفت موهای سرش ریخت دیگه کمرنگ بود 

می‌رفت خونه خواهرش می‌خوابید 

گفتم چت شده گفت 

مادرم که این همه دوستم داشت الان متنفره ازم همش میگه جونی که زن نداشته باشه حرومه تو خونه راه بره معصیت داره😑😑😑

شما اونو محکوم کردی ب بی ادبی  الان فرقت چیه دقیقا؟!

وقتی گنده تر از دهنش حرف میزنه هرچی میاد میگه باید مثل خودش باهاش رفتار بشه 

همین مجازات تو را بس.. که من دیگر تو را آن طور که میدیدم نمیبینم....