2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842047 بازدید | 670571 پست
دکتر که گفت نه اصلا  اما خودم خیلی نگرانم که با میکرو چون هورمونی هست خطرناک باشه

عزیزم اگه دکتر گفته مشکلی نداره پس دیگه نگران نباش

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نفسی جان، امروز اصلاً خوب نبود دخترم، خییییییلی بد میگذره، باور کن بلند میشم سرگیجه میگیرم، شوهرمم ب ...

الهی عزیزم.درکت میکنم واقعا سخته بیخوابی وخستگی ادمو دیونه میکنه مخصوصا ک دوره بیماری هم.پشت سرگذاشتی بدتر ضعیف شدی.

منم این روزای سخت روگذروندم .بچه بیقرار و بیخواب رو دست من وشوهرم بود صبح تاشب و.شب تاصبح تکونش میدادیم ک فقط یکم اروم.شه

ببین عزیزم نمخام دلتو الکی خوش کنم بگم.رفع میشه چون 

رفلاکس فعلا هست و ب اینزودی رفع نمیشه ولی با دارو.میشه کنترلش کرد دارو.میدی؟

من.ب محض شروع امپرازول پسرم.80درصدبهترشد از لحاظ بیقراری و.بیخوابی

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
2731
سلام عزیزم، والا خوب که اصلاً نیستم  دخترم الآن 25 روزشه، دکتر بهش شیر ب ب لاک AR داده، ولی ان ...

عزیزم اول که بچه ها اوایل زیادمیخورن و گرسنه میشن و اینکه یکی از دلایلی هم ک  دوس داره بخوره بخاطر رفلاکسش هست چون با خوردن ومکیدن اون حالت سوزش ک دارن اروم میشن طفلیها

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
نفسی جان، امروز اصلاً خوب نبود دخترم، خییییییلی بد میگذره، باور کن بلند میشم سرگیجه میگیرم، شوهرمم ب ...

مرضیه جان شما دو تا مرحله خیلی سخت از لحاظ جسمی رو گذروندی، هم سزارین هم کرونا. افسردگی بعد از زایمان هم که معمولا سراغ همه میاد. احساس می‌کنم الان هم از نظر روحی هم جسمی خیلی خسته ای. عزیزم اگر برات مقدوره چند روزی از کسی کمک بگیر و خودت بیشتر استراحت کن. حتی اگر می‌تونی خودت برو پیش مادرت بمون چند روز. سعی کن از لحاظ تغذیه هم چیزهای خیلی مقوی مصرف کنی. گلم بعد از یک ماه تا چهل روز شرایط خیلی قابل تحمل تر میشه.

عزیزم اگر میدونی دخترت سیر نمیشه با دکتر مشورت کن و بیشتر بهش شیر بده. 

2740
ان شاء الله میره بالا امروز روز ۱۴ انتقال بود؟؟ عدد ۳۰ ظاهرا مشکوک میشه... ممنونم🌹

نه عزیزم روز ۱۵ انتقال بود. ممنون از شما عزیزم 🙏

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
دو روز دیگه امتحان کن عزیزم ان شاالله مثبته

ممنون. عزیز جان این علامتی/که گذاشته میشه بین اعداد یعنی چی؟۰/۳۰

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
ممنون. عزیز جان این علامتی/که گذاشته میشه بین اعداد یعنی چی؟۰/۳۰

عزیزم این تو برگه بود؟ یعنی ۳۰ صدم ،یعنی عدد بتا زیر یک ،این منفی متاسفانه

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
2706