2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6865098 بازدید | 672335 پست
دکتر من گفت هفته ی بعد برم برای ساک یعنی زوده؟ میشه 22 انتقالم

به ما میگن روز شونزده انتقال برید ازمایش بتا و دو هفته ی بعد سونوی ساک تقریبا میشه ۳۰ روز..

۲۲ روز زوده به نظرم..

من که تو انتقال قبلی هفته پنج انتقال رفتم ساک و قلب رو با هم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب اینا چطورن خوبن؟

تا جایی که من بلدم خداروشکر خوبن

تی اس اچ برای تیروییده

پرولاکتین برای سینست و ال اچ اف اس اچ مربوط به کارکرد تخمدانه

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2731
به ما میگن روز شونزده انتقال برید ازمایش بتا و دو هفته ی بعد سونوی ساک تقریبا میشه ۳۰ روز.. ۲۲ روز ...

عزیزم هفته هارو چجوری حساب میکنید؟

من امروز 16 انتقالم هستم

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
از خداشونم باشه. خداوند به خونه ای که دختر داره رحمت و برکت میفرسته. به نظرم مهم اینه بچه خوب تربیت ...

دقیقا مثل خونواده همسر من....خدا میدونه کشوهرم یهبتر هم ب زبون نیاورده ...انقد حرف و حدیث شنیدم ک..... 😔

سلام خانم ها من رفتم امروز  رویان سونو شدم اندومتر خوب بود قرار شد چهارشنبه هفته دیگه انتقال بدن ۳ تا جنین دارم البته شنبه دوباره برم رویان تست کرونا از حلق من و همسرم بگیرن هزینه اش نفری ۲۵۰هزار تومن   و دکتر گفت با توجه به شرایط کرونا پی ار پی نکنی بهتره یه آمپول داد دور ناف به نام آنوکسان برای تقویت رحم 

دیگه توکل به خدا واسم دعا کنید

۳بار انتقال  خدا نخواست، راضیم به رضای خدا، یا حق😊
مرسی . کی میخوای شروع کنی ؟بچه هات چند ساله شونه ؟

عزیزم من یه بارانجام دادم دو تا جنین دارم تعیین نشده هنوز توش پسر هست یا نه هفته ی اینده معلوم میشه اگر نباشه توش به امید خدا پری بعدی باز میرم دختر بزرگم هشت دومیم ۵سالو۴ماه

خدایا میشه به فرشته هام داداش بدی
دخترا اومدم دکتر زنان بدون اینکه دکتر منو ببینه دستیار دکتر  برای تشکیل پرونده تو دفترچه ام این ...

عزیزم نوشته پروسسینگ اسپرم .....همون ازمایش انالیز اسپرم که ببینن برای ای وی اف اسپرم خوب هست یا نه

به سلامتی خداروشکر کارات خوب پیش رفته🌹🌹🌹🌹

سارا اگر بدونی چقدر تو پذیرش اشک ریختم پنج شنبه بود شلوغ بود نفر چهارم بودم اما رفتم پذیرش دیدم ۵۰۰ نفر جلوم هستن ۵۰۰ نفرم تو داروخانه جلوم بودن ... هرچی میگفتم الان تخمکام آزاد میشن الان پذیرش میگفت من بدون نوبت رد نمیکنم. با بدبختی رفتم اتاق عمل انقدر اشک ریختم از هوش رفتم. دکترم انقدر دعوا کرد پذیرش رو که نگو

2706