2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818151 بازدید | 669054 پست
سلام خانوما خواهش میکنم هر کسی که میدونه جواب منو بده میشه بدون مصرف دارو ذخیره تخمک خوب باشه بدون ا ...

اگه میخوای آی وی اف کنی حتما باید آمپول بزنی وگرنه هر چقدرم ذخیرت خوب باشه هرماه فقط یک یا دوتا فولیکول داری

خدایا شکرت
ان شالله عزیزم،،  خیلی ممنونم از راهنماییتون و دعای خیرتون، خدا دختر گلتونو براتون حفظ کنه و دو ...

ممنون دوست خوبم. الهی که شما هم نی نی نازتو صحیح و سلامت بغل بگیری و تمام مراحل برات راحت بگذره 🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ممنون عزیزم.امروز رفتم.۸ تا جنین فریز شده دارم.خیلی خیلی خوشحالم

عزیزم منم ۸تا جنین خوشگل دارررم خداروشکر چن تا تخمک داشتین شما؟مشکلتون چی بود ؟کی انتقال میدن براتون 

2738
نوشین جون بیا بگو حالت چطوره منتظر احوال سلامتیت هستیم و بگی که در چه حالی و چه کردی ان شا الله با ...

پسلام عزیز دلم ممنون که احوالپرس من بودی هم شما و هم دوستان

۷ رفتم از ترسم مرکز ۸ درب رو باز کردن اما من حدود ۱۱ رفتم برای عمل. به هوش اومدم گفتن ۱۵ تا تخمک داشتی اما گیج بودم یادم رفت بپرسم اندازه هاشون رو. گفت یکشنبه بیا سونو اگر خوب بودی میگیم سه شنبه صبح بیای برای انتقال اگرم خوب نبودی میفته بعدا .یک ربع به ۳ تازه رسیدن خونه خیلی معطل شدم

مرسی عزیزم حرفات خیلی قشنگ بود من ۲۵ سالمه منم از طرف همسرم تحت فشار نیستم به هیچ وجه حتی خودم راضیش ...

انشاله که به زودی یه گل پسرسالم وباهوش میادتودلت عزیزدلم🌹🌹🌹

خدایابه امیدخودت🌺
پسلام عزیز دلم ممنون که احوالپرس من بودی هم شما و هم دوستان ۷ رفتم از ترسم مرکز ۸ درب رو باز کردن ا ...

به سلامتی عزیزم انشالله همشون بلاست بشن 

ذخیرتون چند بود  ؟؟ ویتامین هم داشتین ؟

من انقدر خستم که حوصله بحث ندارم هرچی شما میفرمایید درسته 🌺
پسلام عزیز دلم ممنون که احوالپرس من بودی هم شما و هم دوستان ۷ رفتم از ترسم مرکز ۸ درب رو باز کردن ا ...

عزیزم خداروشکر انشاالله جنینای خوبی برات تشکیل بشه از اونا که فقط مثبت میشن😙😙😙

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2706