2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6868121 بازدید | 672576 پست
فدات شم من خیلی وقته از مثبت شدن لذت میرم فقط ترس و اضطراب میاد سراغم من به بچه دارم و واسه دومی سق ...

زنده باشی عزیزم😙😙😙

خدا کمکت کنه سقط خیلی سخته مخصوصا اینکه چندبارم برات تکرار شده

همیشه میگم بازم خداروشکر علم اینقدری پیشرفت کرده که ماهایی که مشکل داریمم بتونیم امیدوار باشیم

انشاالله که یه داداش یا خواهر برای بچت بیاری هرجنسیتی که دوست داری خدا بهت بده😍😍😍

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم باور کن هرروز قرآن میخونم دعا میخونم چندلحظه آرومم دوباره یه استرس عجیبی میگیرم اصلا قبلنا این ...

عزیزم یه مقدارشم بخاطر تغییرات هورمونی دوره بارداری هم هست

بخودت دلگرمی بده و بگو این حالت گذراست

شیاف دادن بهم با قرص.زنگ زدم گفتن شیافت و ۳تاش کن.دوتا در روز میزاشتم‌.الان باید برم واسه آزمایش دعا ...

ان شا الله که تو ام حتما با خبرای خوش میای

دعای خیر ما بهمراهت🤲🌿🌸🌿🤲

عزیزم یه مقدارشم بخاطر تغییرات هورمونی دوره بارداری هم هست بخودت دلگرمی بده و بگو این حالت گذراست

امیدوارم عزیزم، شوهرم صبح که بیدار میشیم میگه امروز خوبی میگم خوبم میگه خوب باش دیگه(میدونه دروغ میگم😅)

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
سلام به ازای هر فولیکول بایدعدد استرادیولت ۲۰۰ تا بره بالا مثلا شما که ۸ تا فولی داشتی باید عدد است ...

پس یعنی یه راه واسه تعیین اینکه تخمک واقعی قبل از پانکچر هست واقعا وجود داره؟

عزیزم ترشحت طبیعیه منم خیلی داشتم، در مورد قطره آب مقطر هم داروخانه بهت میده نگران نباش گلم، اگه آمپ ...

مرسی عزیزم از راهنماییت پس چرا تو داروخانه واسه من جدا کردن روی اونا نوشتن یخچالی روی اینای دیگه ننوستن بهم گفتن یخچالی نیست

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
عزیزم به من گفته بودن یخچالی. کلا هر چی دارو برای قبل پانکچر داشتم رو گفته بودن یخچالی. همیشه یخ مید ...

پس چرا به من نگفتن یعنی الان خراب شده روی اچ ام جی وسینال نوشتن یخچالی روی این ننوشتن گفتن این یخچالی نیست خود داروخانه بهم گفتن😥😥

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
خانما دکتر به من قرص اووژن و سندروس داده گفت روز اول تا سوم پریودی برم سونو اون روز برم سیکل ivfشروع ...

این قرص ها ویتامینه بهت داده ازمایش هات اماده باشه براساس ازمایشو سنو سیکلتو شروع میکنه

خدایا میشه به فرشته هام داداش بدی
2706