2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842447 بازدید | 670585 پست
فسنجون که شکر داره😟 کتلت هم سیب زمینی🙁 کوکوسبزی خوبه  بله اثر داره

سلام عزیزم

بنظرت برای شوهرم ک شرایط اسپرمش غیرنرماله. گرمی چی باید بخوره؟ الان عسل طبیعی، موز، گیاه برگ پهن و انتی اکیسدان دار، برنج قهوه ای، نان جو، خرما، مغزیجات، حبوبات، روغن زیتون میخوره. لبنیات و نان سفید، کره، کنسرو حذف کردیم. چندروزم هست دیگه رب هم تو غذاش نمیریزم فقط گوجه رنده میکنم.

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻

تخم مرغ محلی هم میخوره

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما فسنجون ترش میخوریم 😬

کتلتم بدون سیب زمینی میخوریم با سیب زمینی رو میگیم  شامی 

قرصا ویتامینم میخورم دیگه انشالله اثر کنه 

من انقدر خستم که حوصله بحث ندارم هرچی شما میفرمایید درسته 🌺
حرف هیچکس و گوش نمیده جز مادرپدرش تا الانم صددرصد گفته ivf کردیم چون حرف تو دهنش نمیمونه شوهرم اد ...

واقعا خیلی زشته این وابستگی و دادن این گزارشت! همینم کار دست زندگیش داده.. کاشکی حالا ک زندگیتو میخای همسرت از اشتباهاتش آگاه بشه. عزیزم خودت ک قطعا بهتر میدونی این مدل خونواده و شوهر، قدر نمی دونن و اصلا شخصیت، خانواده، تحصیلات و هیچ کدوم از خصوصیات خوب یک خانم رو نمیبینن... چون ملاکشون برای زندگی اینا نیست.

2731

دوستان مرکز اصفهان توی جواب میکرو، گرید جنین رو نمینویسه فقط جلوی فاکتور کیفیت تعداد سلول رو مشخص میکنه. مثلا 6 سلولی، 3 سلولی... هر چی تعداد سلول ها بیشتر باشه گرید بهتری داره؟ گرید آ چند سلول داره؟

2738

بچه ها سلام خوبین من بیمارستان ابن سینا میرم باید میکرو انجام بدم.ذخیره تخمدانم1.5 اما اصل مشکل از همسرم هست که اسپرم با شکل نرمال نداره .برای میکرو آزمایش شکست اسپرم دادیم اولش خوب بود 23%بود الان بعد 1ماه که دارو هم مصرف کرده شده35%برعکس اومده بالا.کسی تجربه ای داره و اینکه نمیدونم باز با این شرایط 1ماه همه چیز باید عقب بیوفته یا نه

جان منی.....  از این عزیزتر نمیشود........
سلام دوستان اگر خاطرتون باشه من همونی هستم ک روز چهار انتقالم مادرم آسمانی شد... خواستم بگم ب ل ...

عزیزمم خداروشکر ،الهی که بسلامتی نی نی رو بغل کنی دلت شاد بشه ،خدا مادرتونو رحمت کنه 

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
2706