2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6869380 بازدید | 672648 پست
پس انشاالله گرمرحم دقیقا قسمت بالای عورت هست دست بذار متوجه میشی سرد یا گرمانشاالله این مایع هم ازبی ...

ممنون عزیزم آره گرمه فقط وقتی پیاده روی میکنم عرق مینک سر میشه مشکلی داره ب نظرت؟ عرق نمیکنم گرمه همیشه. والامنم نمیدونم مایع چیه من بدن عجیبو نادری دارم😆 

قربونتانشاالله چندروز دیگه شما بیای و خوشحالمون کنی

ان شاءالله🥺🥲

از آبان ۹۸ رفتم تو اقدام و  یکسال بعد یعنی ۲۷ آبان ۹۹ چند تا جنین فریز کردم...۱۴ بهمن ۹۹ انتقال دادم 😍 دعا کنید تو روزهای آینده تاپیک بزنم ازمایشم مثبت شده....خدایا هزاران مرتبه شکرت...۲۸ بهمن ۹۹ آزمایشم مثبت شد😍😭....برای همه چشم انتظارا دعا میکنم به زودی دامنشون سبز بشه........‌‌دختر قشنگ من مهر ۱۴۰۰ دنیا اومد و من طعم مادری رو چشیدم😍👼 ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ برای دومین بار انتقال دادم...برای مثبت شدن و داشتن یه بارداری سالم برام صلوات میفرستی؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام دوستان ،،،من تا حالا انتقال جنین فریز نداشتم تمام انتقال هام فرش بوده الان سوالم اینه از روز دو ...

بله من سه سال جنینام فریز بودن ووقتی رفتم فکر میکردم اندازه یه سیکل قاعدگی طول بکشه ولی یک ماه بهم ال دی داد و امپول سینا فکت بعد یک ماه رفتم و سیکل شروع شد

از آبان ۹۸ رفتم تو اقدام و  یکسال بعد یعنی ۲۷ آبان ۹۹ چند تا جنین فریز کردم...۱۴ بهمن ۹۹ انتقال دادم 😍 دعا کنید تو روزهای آینده تاپیک بزنم ازمایشم مثبت شده....خدایا هزاران مرتبه شکرت...۲۸ بهمن ۹۹ آزمایشم مثبت شد😍😭....برای همه چشم انتظارا دعا میکنم به زودی دامنشون سبز بشه........‌‌دختر قشنگ من مهر ۱۴۰۰ دنیا اومد و من طعم مادری رو چشیدم😍👼 ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ برای دومین بار انتقال دادم...برای مثبت شدن و داشتن یه بارداری سالم برام صلوات میفرستی؟؟؟؟