2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842682 بازدید | 670587 پست
من کما کان پاهام درد میکنه روز ۹ انتقالم اگر خدا بخاد فردا بیبی میزنم 

لیلا جان مطمئنم فردا عکس بی بی چک مثبت رو برامون میفرستی .الهی خدا این لطفو درحق همه انتقالی ها بکنه با بی بی چک مثبت بتای توپولی سورپرایز کنه

انشالله.آره 85درصدهزینه روتخفیف دادن.23سالمه.دومین باره ک میکرومیکنم اون دفعه 3تومن شدهزینه هام چون ...

مرکز مشتاق گفتن ۶تومن میشه چجوری با ۸۵درصد ۳تومن ازتون‌گرفتن.۳تومن منظورتون با داروهاس؟یا فقط هزینه پانکچر وانتقال؟

یا رب العالمین

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

وای چرا پس دکتر من گونال بهم نداد .... من بااینکه قبلا جای دیگه پانکچرشدم گفتم ۳تاجنین داشتم بازم ند ...

عزیز جان ذخیرت خوبه نگران اون نباش فقط باید تخمکاتو تقویت کنی که اونم هم غذا روش تاثیر داره هم داروهای تقویتی که میخوره و هم داروهای آماده سازی برای پانکچر...

منم خودم آبان ۹۸ رفتم رویان برا پانکچر بستم به سینال داروی تقویتی هم استفاده نمیکردم آبم زیاد نخوردن نتیجش شد ۱۵تا تخمک پوچ که من بیخیال پانکچر شدم اصلا...

همون ماه شروع کردم به خوردن قرصایی مث فرتیل اید(اوابوست از فرتیل هم بهتره اگه بتونی پیدا کنی) وپودر اینوفولیک ،میتامین ای و سی و دی و مصرف آب فراوون و غذاهای گرمی و حذف سردیجات مثل لبنیات و ترشیجات و... به مدت دو ماه تا زمان پانکچر و داروهای آماده سازی هم فقط گونال استفاده کردم که خداروشکر تخمکام خوب شدن

انشالله شما با همین جنینی که داری جواب میگیری به امید خدا ولی اگه خدایی نکرده نشد فکر نکن دنیا به آخر رسیده هنوز جوونی امیدتو اصلا از دست نده

ذخیرتم که خوبه خداروشکر،داروی خوب استفاده کنی تغذیتم سالم کنی همه چی خوب میشه استرس نداشته باش...

من خودم دوبار پانکچر شدم دوباره انتقال دادم ولی بازم امید دارم میدونم خدا به وقتش بهم نی نی میده😍😍

2731
2740
سلام. من پنج روزه انتقال دادم ولی گریدشون و زده بودE.vEمگه تا گرید سی نداریم؟ هچینگم کرده بودن. ۱۱تا ...

آخی عزیزم شما انتقال دادی جنیناتون!!!!

من نمیدونستم انشالله همین جنینا برات میشن دوتا بچه تپلی و خوشگل...توکلت بخدا باشه انشاالله که خوش خبری❤❤

انشالله.آره 85درصدهزینه روتخفیف دادن.23سالمه.دومین باره ک میکرومیکنم اون دفعه 3تومن شدهزینه هام چون ...

چرا ۸۵ درصد تخفیف دادن بهتون؟

خداوند مهربون هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نزار😌😌😌
قربونت عزیزم 😍 😍 😍  ای جااااااانم پس شما یه بار مامان شدی ببین گلم دقیقا شیر خشک پاک کردن ...

بعله عزیزم من یه پسر دارم مرسی 😘اره دقیقا ایشالا ایندفعه ایا رو باتجربه ی بیشتر بزرگ میکنم 😍😍😍اگه قسمت باشه ومثبت بشم 

سلام عزیز دلم مرسی  ایشالا که فسقلای منم چسبیده باشن به دلم 😍😍شماخوبی ...بهتری حالت تهوعت کم ...

انشاله🌹🌹🌹😍😍اره بهترم ممنون اومدم سونوگرافی انقدراب خوردم😭😭

خدایابه امیدخودت🌺
2706