2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6865768 بازدید | 672363 پست
عزیزم منم جنینام گرید سی بودن که انتقال دادم در ضمن بلاست هم شد و دخترم الان نزدیک ۴ ساله فقط بالایی ...

الهییی خدا برات حفظش کنه...یه داداش تپلی براش بیاری دیگه هردوتون راحت میشه😍

لیلا جان دخترتم بیمارستان آبان انتقال دادی ۴ سال پیش؟؟؟چندتا جنین برات گذاشته بودن؟

منم همش میگم فقط خدا باید بخواد گرید و اینا همش  بهانست😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

والا من خودمم بار اوله میخوام برم میکرو دارم از بقیه اطلاعات میگیرم. اما اینطور که شنیدم برای ...

عزیزم صحت داره .بهش میگن سامانه .منتهی اسم نویسی میکنن بعد سه چهار ماه نوبتت میشه .اگه اشنا داشته باشی بدون نوبت انجام میدن.پانچر و دارو و تخمک کشی و فریز سه تومن درمیاد

آها عزیزم ،منکه فعلا از این اصطلاحات سردرنمیارم ولی فکر کنم ب زودی آشنا بشم ، من تهران نیستم عزیزم و ...

عزیزم ان شاالله که زودتر باردار بشی ولی اگر دوست داری 10 صفحه اول این تاپیک رو آنا جون توضیح کامل در مورد میکرو نوشته 

قدم اول برای شما مراجعه به مرکز ناباروری هست گلم نه دکتر زنان عادی

هر دو شما باید برید همزمان تا بررسی بشید و بعد بسته به شرایط میکرو یا iui براتون انجام میدن یا کارهای دیگه گلم

اگر هم دوست داری دکتر خدیجه ظریفی تو اینستاگرام با هم کارشون دکتر نقاب یه لایو سیو شده در igtv دارن حتما نگاه کن تا اطلاعاتت بالا بره، بعد اگر سوالی باشه درخدمتم 

آره اصفهام دکترنقشینه دکترم بودن توبیمارستان بهشتی انجام دادم

نقشینه را تعریفشو زیاد شنیدم یه اقوام پیشش میرفت.من شوهرم پیش دکتر عباسی رفت مارو معرفی کرد دکتر رضوانی برا میکرو.عباسی گفت مشتاق درصد موفقیت ای وی اف بهتره.ولی دودلم هم اینکه نمیخوام هی برم وبیام هم هزینه ش وقتی میشه کمتر داد میگم چرا برم مشتاق .شما بهشتی رفتی چطوره بنظرت خودت کدوم بهتره؟

یا رب العالمین
4سال ناباروری داشتم .انشالله عزیزم ممنون.استرس نداشته باش عزیزم انشالله باراول نتیجه میگیری.آره دوبا ...

ولی تاجایی که میدونم سالی یه بار برا ای وی اف میتونی استفاده کنی ودوبار برا ای یو ای

چه جالب پس ربطی به اینکه چندم سیکل در حالت طبیعی تخمک گذاری داریم نداره

نه عزیزم ربطی نداره مثلاً من خودم وقتی طبیعی برای بارداری اقدام میکردم و می رفتم سونوگرافی تا ببینم که فولیکول غالب دارم یا نه حدود روز 12 روز تخمک گذاریم بود چون دارو هم استفاده نمیکردم ولی وقتی پانکچر شدم و دارو استفاده میکردم اولین پانکچرم روز 16 سیکلم بود و دومین پانکچرم اگه درست یادم مونده باشه روز 18 سیکلم بود

عزیزم صحت داره .بهش میگن سامانه .منتهی اسم نویسی میکنن بعد سه چهار ماه نوبتت میشه .اگه اشنا داشته با ...

ممنون عزیزم... فقط ۱ دکتر تو شهر ما میکرو انجام میده.‌ که علاوه بر مطب، بیمارستان هم بیمار ویزیت میکنن.

من مطبشون میرفتم. بهمن ماه به من نوبتِ این ماهو دادن برای میکرو. الان هزینه های من آزاد حساب میشه چون بیمارِ مطبم؟

خداروشکر عزیزم ..اره چندباری دیدم درمورد شیردهی گفتی شما ..من پسرم که به دنیا اومد  اصلا سینمو ...

قربونت عزیزم 😍 😍 😍 

ای جااااااانم پس شما یه بار مامان شدی

ببین گلم دقیقا شیر خشک پاک کردن صورت مساله هست به خاطر عدم آگاهی، دقیقا پوزیشن صحیح حلال مشکلاته

2706