2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842021 بازدید | 670570 پست
کاش قطع نکرده بودی اینجوری بدنت بهم میریزه  بزار پریود بعدیت برو

ای وای فردا برم ی سونو بدم. ولی صبر میکنم از ۵ پریود بعدی شروع میکنم

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خوشنود باشی و من رستگار
منم مثله شما 😁عجله نکن واسه علائم هنوز زوده عزیزم 

شما کی انتقال دادی عزیزم؟؟کیفیت جنیناتون چطور بود؟

انشالله جواب آزمایشت مثبت بشه😍.

من دوتا انتقال دادن گرید آ.

گفت ی بسته دیگ فریز داری.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کجا برم به نظرتون؟

ساعده جون ناراحت نشو...باقدرت بیشتر ادامه بده ایشالا به نتیجه مطلوبت میرسی..اینجوری که من از جمع بندی صحبتهای دوستان این تاپیک متوجه شدم دکتر قوامی ، نصر طرازی و....از دکترای خوب هستن.

یعنی امیدی هست که مثبت شه.من الان خیلی کمردرد و پا درد دارم.باید امروز پری میشدم ولی خب چون پروژسترو ...

عزیزم پریود شدن ربطی به پروژسترون نداره من تو یکی از انتقالام با وجود پروژسترون پریود شدم انشاالله خیره برات عزیزم منم فردا نوبت پریودمه

خداوند مهربون هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نزار😌😌😌
2740
منم شنبه براعملدشدهرم اونجابودم .کلا خیلی شلوغه ومحیطش کوچیکه.برا پانکچر همراه داشتی اونجا؟

فقط همسرم بود

کسی نمیدونه میخوام ای وی اف کنم

شبهای هجر گذراندیمو زنده ایم هنوز ...مارا به سخت جانی خود چنین گمان نبود 
چرا زمان ما به ران نمیشد پس😆 ببین همون دور ناف اگه زمانی ک امپول وارد کردی خیلی خیلی یواش تزریق کن ...

مرجان جون سلام.عزیزم شما گوشت دور نافت رو جمع میکردی و میزدی؟

فقط همسرم بود کسی نمیدونه میخوام ای وی اف کنم

منم همسرم باید باشه عمل خودش هم همون روزه.منم نمیخوام‌کسی بدونه.کاری لازمه همراه انجام‌بده؟کارای پرونده وقبلش راکه خودم هستم بعدبیهوشی رامیگم‌کاری هست؟

یا رب العالمین
من خونه تهران دارم دیگه مجبورم مادرمم با خودم ببرم تا تنها نباشم شوهرم رفت و امد کنه فاصله کارا ...

آره واقعا مسیر طولانی خیلی بده،انشالله که سیکل کوتاه برات در نظر میگیره که نیاز به رفت و آمد زیاد نداشته باشی

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
2706