2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851629 بازدید | 671343 پست
ببین من اول رفتم ازمایش هارو برام نوشت دوم روز پری رفتم دادم جوابو براش بردم تواز مایش ها تیروییدم ک ...

ممنونم عزیزم من از این جا برم دکتر ازمایش اسپرم و ازمایش ها خودم رو میبرم که نگه تاره برید ازمایش بدین مشکلی هم نداره ازمایشام 

فکر کنم یه سره بمونم چند هفته بهتره تا هی برم بیام 😑

من انقدر خستم که حوصله بحث ندارم هرچی شما میفرمایید درسته 🌺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان میشه بهم جواب بدین🌺  شما چند بار پیش دکتر رفتین چند جلسه کلا کارتون طول کشید ؟؟چند ماه ...

ببین واسه هرکسی فرق داره بعضی ها پروسشون طولانی دکتر انتخاب میکنه ولی واسه من اینجوری بود روز دوم پری رفتم سونو دارو داد بعد روز ده دوباره سونو و آمپول روز 13 هم پانکچر بعدش هایپر شدم انتقال ندادم وگرنه پنج روز بعد هم انتقال بود البته قبل رفتن خودم آزمایش هامو رفته بودم جای مطمئن و دکترم قبول کرد اونا رو 

بعضی ها ال دی دارن بیشتر طول میکشه

شبهای هجر گذراندیمو زنده ایم هنوز ...مارا به سخت جانی خود چنین گمان نبود 
ببین واسه هرکسی فرق داره بعضی ها پروسشون طولانی دکتر انتخاب میکنه ولی واسه من اینجوری بود روز دوم پر ...

ممنونم عزیزم دکتر شما کی بود؟ چند تا جنین داشتین با تعیین جنسیت ؟؟

من انقدر خستم که حوصله بحث ندارم هرچی شما میفرمایید درسته 🌺
2731
نه گلم خودم نوشتم دکترفقط گفت هرشب ال دی وآ س ا و...ولی من گفتم دوتاقرصو باهم نخورم .شماقرصاتونو باه ...

احتمالا دکتر گفته ال دی وفولیک اسیدتو شب بخوری اشتباه شنیدی اره عزیزم این درسته 

نه بابا تیروییدو ۹صبح میخوردم حالا میخوام بندازم جلوتر که به بقیه قرصاهم برسم من تیروییدومیخورم میخو ...

منم شنیدم یک ساعت قبل صبونه بخوری خوبه منم پسرمو میبردم مدرسه میخوردم میخوابیدم ولی الان میخورم نیم ساعت بعد صبونه میخورم 

ممنونم عزیزم دکتر شما کی بود؟ چند تا جنین داشتین با تعیین جنسیت ؟؟

من اصفهان میرم 

12 جنین داشتم 

هنوز انتقال ندادم

ایشالا ایندفعه حتما دوقلو میشه پاشاجونم 😘😘

همش دراز نکش بلند شو‌استراحت زیادی خوب نیست که عزیزم 

انشاالله با یه بتای تپل هم پسرت رو خوشحال میکنی هم مارو 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
نکنه بخاطر اون دوروزیه که ال دی رو خوردم بعد ولش کردم

اره واسه همونه ال دی خوردی قطع کردی پریود شدی

جرا قطع کردی؟؟

همش دراز نکش بلند شو‌استراحت زیادی خوب نیست که عزیزم  انشاالله با یه بتای تپل هم پسرت رو خوشحا ...

برای نمازو دستشویی بلند میشم وبرای خودم چایی میریزم ومیوه اینا میشورم شوهرم نمیذاره اخه دکتر هم گفت ۴تا۵ روز استراحت کن حالا از پس فردا یکم بیشتر تحرک میکنم ...مرسی عزیزدلم 

عزیزم لطفا دقیقا بفرمایید کدام از این موارد مشکل شماست؟؟

۰۰۰ پریودی نامنظم؟

۰۰۰ یائسگی زودرس

۰۰۰ کم یا زیاد بودن مقدار پریودی

۰۰۰ لکه بینی

۰۰۰ کیست و فیبروم تخمدان؟

۰۰۰ کیست و فیبروم سینه؟

۰۰۰ تنبلی تخمدان

۰۰۰ تخمدان پلی کیستیک؟

۰۰۰ عفونت؟

۰۰۰ فولیکول کوچک و یا نداشتن تخمک?

۰۰۰ آیا قصد بارداری دارید?

دوستان من خیلی وقت نمی کنم تو نی نی سایت بیام. لطفا اگر مشاوره رایگان  خواستید در تل گ رام و واتس اپ پیام بدید هم راهنماییتون کنم و هم پیام خانمهایی که جواب گرفتن رو براتون بفرستم اطلاعاتتون زیاد بشه.

۰۹۱۷۴۴۴۴۲۶۱

2706