2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6841700 بازدید | 670557 پست
نه هنوز تازه اول راهم

هنوز تخمک کشی نکردی؟؟؟!!!من فکر کردم تو سیکل انتقالی عزیز جان اگه اینطوریه که لازم نیست فرتیل سی ام بخوری...همون ویتامینایی که دکترت داده رو بخور اگه دوس داری کیفیت تخمکات بیشتر بشه اوابوست یا فرتیل اید هم خیلی خوبن

پودر اینوفولیک هم رو کیفیت خیلی موثره

اگه هنوز تخمک کشی نکردی برا چی بهت آسپرین دادن پس؟؟؟منم دکترم تو بابل قبل پانکچر بهم آسپرین داد رفتم رویان کلی دعوام کردن که چرا داری میخوری اگه خونریزی بگیری در حین پانکچر بخاطر مصرف آسپرین چیکار کنیم و از این حرفا....آخرشم ۳ روز قبل پانکچر آسپرینمو قطع کردم

یکی از بچه ها میگفت تزریقاتی سر یاد دادن آمپول سینال کلی ترسوندتش که خیلیییی حساسه و هرکسی نمیتونه آ ...

مرسی عزیزم اتفاقا امروز کلی فیلم دیدم سخت نیس صبح هم رفتم تزریقاتی درد نداشت ولی خانومه گفت برای اینکه  پریود نمیشی میزنی  میتونی خودت بزنی گفتم نه میخوام انتقال جنین بدم گفت نه خودت نزن حساسه باید خوب بزنی ...حالا یه درماتگاه هست همسرم اشناداره اونجا فردا میرم به همسرم یاد بده خوب میشه چون راستش  روزی ۵۰ میگیره بیاد فک کن ۱۴ روز میشه ۷۰۰تومن حالا جدا از هزینش تواین اوضاع کرونا دوس ندارم کسی بیاد خونمون...فداتشم عزیزم مرسی برام دعاکنین 😘😘😘😘😘ایشالا  که جواب بگیرم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکی از بچه ها میگفت تزریقاتی سر یاد دادن آمپول سینال کلی ترسوندتش که خیلیییی حساسه و هرکسی نمیتونه آ ...

من اصلا از امپول نمیترسم 😂😂تازه خوشمم میاد دوس دارم همه ی داروها به صورت امپول بود ومیزدم 

2731
هنوز تخمک کشی نکردی؟؟؟!!!من فکر کردم تو سیکل انتقالی عزیز جان اگه اینطوریه که لازم نیست فرتیل سی ام ...

عزیزم منم اسپرین داشتم برای قبل از پانکچرم ولی ۵روز قبل انتقال قطع کردم ....

من تازه اومدم تو جمعتون.. میدونم نباید ناامید باشم. اما خیلی دلم شکسته. امروز همش با خودم فکر میکردم ...

عزیزم منم یک بار iuiکردم و منفی شدم و حال شمارو داشتم خیلی ناامید بودم خیلی هم ترسو بودم بابات آمپولای میکرو ولی به خاطر نی نی هر کاری میکردم اصلا اون چیزی که فکر میکردم نبود آمپولا هیچ ترسی نداشت من کلا واسه تخمک کشی ۱۰ تا آمپول زدم همین 

انشاالله که طبیعی مامان بشی ولی اگه خواستی میکرو کنی یه یا علی بگو و بلند شو خدا کمکت میکنه اینجا باش از تجربیات دوستان استفاده کن خیلی به دردت میخوره موفق باشی 💓💓

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
سلا عزیزم ..منم این چند روزه همین حس رو دارم میگم شاید رحممون کش میاد و بزرگتر میشه 🤔

شاینا جون از کی حرکات نی نی رو فهمیدی ؟ 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2740
مرسی عزیز دلم ته دلم خییییلی نا امیدم احساس میکنم جنینی برام نمیمونه 🙈🙈😔😔😔

نازنین جون انشاالله شنبه همه چی عالیه و دختراتو میاری خونه 😍😍😍💓💓💓💓💓

مرسی عزیزم اتفاقا امروز کلی فیلم دیدم سخت نیس صبح هم رفتم تزریقاتی درد نداشت ولی خانومه گفت برای این ...

انشاالله که جواب میگیری فقط باید مثبت فکر کنی...امپول هم راحته حتما میتونید خودتون تزریق کنید...اره خیلی زیاده هزینش روزی ۵۰ خیلی زیاده به نظرم تازه بعد جواب آزمایشتم باید تا یه مدت ادامه بدی پس چه بهتر از همون اول خودتون یاد بگیرید موفق باشی عزیزم

هنوز تخمک کشی نکردی؟؟؟!!!من فکر کردم تو سیکل انتقالی عزیز جان اگه اینطوریه که لازم نیست فرتیل سی ام ...

چه میدونم دکترم عارفی تو ابن سیناس

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خوشنود باشی و من رستگار
انشاالله که جواب میگیری فقط باید مثبت فکر کنی...امپول هم راحته حتما میتونید خودتون تزریق کنید...اره ...

مرسی از راهنماییت ودعای خوبت عزیزم ایشالا هممون نتیجه مثبت ببینیم ...اره سعی میکنم شوهرمووراضی کنم خودش تزریق کنه 

2706