2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6864458 بازدید | 672328 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

آره عزیم بیمارهایی مثل همسر شما هم زیاد داره ولی چون مشکل آزواسپرم رو هیچ کس دیگه نمی تونه درمان کنه ...

نوبت دهیش چطور راحت میتونم نوبت بگیرم؟؟تو اصفهان هم یه دکتر هست خانم والیانی طب سوزنی انجام میدن نوبتم گرفتم ولی بخاطر کرونا دیگه نرفتیم.ممنون عزیزم بابت راهنمایی

خدایا نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم***نه تو آنی که گدا را ننوازی به گدایی*** در اگر باز نگردد نروم باز به راهی***پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی
2731
عزیزم همه ما هم همین دورانو گذروندیم و همه مون این ترس هارو داشتیم ..منم قبلا از بیهوشی و تخمک کشی و ...

سلام شاینا جونم خوبی؟؟پسری خوبه؟

میتونم بپرسم مشکل شما چی بود؟آخه ما خیلی امیدداریم که بار اول بگیره.فعلا که هایپر شدم منتظر پری ام😊

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 9۵   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
ممنون که امیدوارم میکنی

لیلا جون تایپیک سیندرلام استاتر کلا یدونه جنین داشت که الان خداروشکر فکر کنم پسرش نزدیک ۲سالشه 

امیدت به خدا باشه 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
دوستان همه بعد انتقال باید هم شیاف بزارن هم هر روز آمپول پروژسترون بزنن؟ اخه من دیگه با س ن م سفت شد ...

عزیزم مامان ماهک هر سه روز آمپول داره زینب جونم میگفت اینجوری خیلی خوبه حالا به دکترت بگو 

اگه جای آمپول درد میکنه روز اول یخ بزار فرداش گرمش کن 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
سلام خانما اگهوشیاف و رکتال بزاری و خیلی ببخشید یک ساعت بعد بری دستشویی باید دوباره بزاری؟

نه عزیزم دیگه نیاز نیست 

مرسی عزیز دلم ته دلم خییییلی نا امیدم احساس میکنم جنینی برام نمیمونه 🙈🙈😔😔😔

سلام نازنین عزیزم.هیچ نگران نباش ایشالا به امید خدا دوهفته بعد انتقالت با خبر مثبت شدنت خوشحالمون میکنی

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 9۵   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
عزیزم تا جایی که انگشتت یاری میکنه بده تو    🙈

وای خدا نکشت 😂😂😂😂😂😂😂

😁😁😁فدای تو والا من هنوز هیچ بچه ندارم باردار هم نشدم قراره این ماه آمپول های آی وی اف رو بزنم خدا ...

ای جانم ایشالا ایشالا به لوس شدن های واقعی هم میرسی همه ماها که باردار شدیم یه روزی آرزوی این روزارو داشتیم فکر میکردیم هیچوقت نمیشه ولی خدا مهربونه و بزرگ انشاالله که مامان میشی زود زود بارداریتم بدون ویار و عالیه ❤️❤️❤️❤️

عزیزم شما امپول پروژسترون خودت میزدی راحت بود ؟ من تاحالا امپول نزدم مثلا میشه تزریقاتی یاد بده شووه ...

یکی از بچه ها میگفت تزریقاتی سر یاد دادن آمپول سینال کلی ترسوندتش که خیلیییی حساسه و هرکسی نمیتونه آخرم بهش یاد نداد...اگه تزریقاتیِ انصاف داشته باشه و فقط به فکر پول گرفتن خودش نباشه حتما یاد میده اصلا کار سختی نیست...

من خودم عین چی از آمپول میترسیدم ولی مجبور بودم یاد بگیرم همه چی فقط اولش سخته

پیشنهادم بهت اینه که بری یوتیوب کلیییی کلیپ از نحوه آمپول زدن توش هست که خیلی خوب و با دقت بهت توضیح میدن من از همون فیلما یاد گرفتم،،،بهت حتی یاد میده خودت چطوری باید امپولتو بزنی حالا اگه شما میترسی با شوهرت ببین اون برات بزنه...انشالله انتقالت موفقیت آمیز باشه و دو هفته دیگه از خوشحالی مثبت شدن آزمایشت رو پا بند نباشی عزیزم🤗

امروز خیلی آب خوردم ولی متاسفانه  از صبح تا ظهر ساعت 1 فقط یه بار دفع ادرار داشتم اونم خیلی خیل ...

عزیزم حتما به دکترت بگو زنگ بزن مرکز 

دکترت باید از این پروتین ها که ورزشکارا میخورن از اونا میداد که بخوری سریع خوب بشی دوست من حالش بد شد اینو خورد با تجویز دکتر حتما به دکترت خبر بده

لیانا جان با پماد پتادین یکم شست وشو دادم بهتر شد .شیافمو رکتال میزارم 

خب گلم خوبه به اسپکلوم حساسیت داشتی 

کرم کلوتریمازول واسه استعمال خارجیش رو بگیر بزن اونم خوبه 

ایشالا که مامان شدی عزیزم 

2706