2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821897 بازدید | 669234 پست
قربونت عزیزی.😍😘😘 ازاون لحاظ اره ولی خب طفلی خیلی حساسه روم الانم که سرماخوردم هی راه به راه ابمی ...

ای جووونم چرا سرما خوردی از شانس 🤔

آب لیمو تازه با عسل بخور زودتر خوب بشی 

من ۱ بار ای یو ای کردم روز سوم جوری تب کردم که خودم داشتم میمردم چه برسه به تخمک و اسپرم 🤣🤣🤣🤣 تو کل زندگیم اونجوری مریض نشده بودم 

موجیم که آسودگی ما عدم ماست ما زنده برآنیم که آرام نگیریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ميدوني با گدايي رفتم دکتر با بدبختي رفتم دکتر با خون دل رفتم دکتر حق من اين نبود حق من اين نبود ديگه ...

الهی بگردم..دور از جونت گلم.چقدر به خودت انرژی منفی میدی.قدم اول تو مثبت شدن داشتن اعتماد به نفس و امیده گلم..خدا بخاد پنج تا نی نیت میشن ده تا..شکر کن و توکل کن به خدا.الان باید به فکر سلامتی خودت باشی تا فروردین با حال خوب بری نی نی هارو بیاری خونتون 😍

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
سلام عزیزم‌من اینکار و کردم 

اره شمارو میشناسم عزیزم شما چنتا دختر داری؟؟مشکلم داشتین؟؟انتقال دادی؟؟

اللهم صل محمد وال محمد و عجل فرجهم...انشاالله همه حاجت روا بشن😘😍آمین...
2728
ای جووونم چرا سرما خوردی از شانس 🤔 آب لیمو تازه با عسل بخور زودتر خوب بشی  من ۱ بار ای یو ای ...

اخ اخ نگو واقعابده .من که ببخشیدفقط تهوع دارم چیزی ندارم بدنمم کوفته شده.توخونه سرماخوردن دادن به منم.😑😑

ایشالله که خداخودش حافظ ماست اگربخواد .

چیکارامیکنی؟چطورسرگرم میشی؟

دوراز جونت عزیزم..این طور نگو گلم.بیشتر از پنج تا بچه میخای مگه ؟!🤔😧  

گريداش گفت سي وبي هست 

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 
2740
داروخانه گفت سینال بدم اما دکتر fsh karma  نوشته

یکی دیگه از دوستان هم گفتن که بجای گونال دکتر براشون کارما نوشتن من قبل این اسم این امپولو نشنیده بودم کلا رویان سینال رو مینویسن چون داروخانه خودشون داره. ،،،  کارما راحت پیدا میشه یا مثل گونال نایابه؟

بچه ها حالت تهوع داره منو میکشه.سه روزه هیچی جز آب و قرص نخوردم که اونم فقط نیم ساعت تونستم تو معدم نگه دارم

چیکار کنم بنظرتون؟😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😢😢😢😢😢😢😢😢😂

ميدوني با گدايي رفتم دکتر با بدبختي رفتم دکتر با خون دل رفتم دکتر حق من اين نبود حق من اين نبود ديگه ...

عزیزم این طور نگو.اینقد بی تابی نکن.منم بار اول با ۵ تخمک تخمدونام بزرگ شده بودن.طوری که تا دو پریود بعد همچنان کلی فولی تولید میکردن.حساب کن دکتر احمق برام داروهای قوی تجویز کرده بود اونم برا سیکل کوتاه.خب معلومه که تخمدونام نمیتونن تو مدت کم تخمکای خوبی تولید کنن.با ۵ تخمک تقریبا علایم هایپری داشتم که دارو داد بهم.از ۵ تخمک فقط ۴ جنین شد که اونام اصلا رشد نداشتن که بخوام انتقال بدم. بازم شکر که ۵ تا جنین داری.گرفتن یا نگرفتن هم به گرید نیست عزیز دلم.خیلی ها با گرید سی باردار شدن.انرژی مثبت بفرست براشون. ان شاالله با همینا چند قلو باردار میشی

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
😂😂ای کاش راحت بود ۱۵ روز شوهرم مرخصی گرفته نمیزاره جم بخورم میرم تو اشپزخونه یه جیغ جیغی میکنه 😄� ...

خوشبحالتون قدر همسرتونو بدونید، من امروز با بدبختی همسرمو بردم تا آزمایش ایدز و هپاتیت که شیش ماه ازش گذاشته رو مجددا تکرار کنه یعنی مرکز امروز به من دارو نمیداد چون خیلی وقته که باید نتیجه آزمایش همسرمو ببرم ولی نرفته آزمایش بده بعدشم گفت آخرین باره که این مسیر میکرو را انجام میده هرچند بنظرش ما هیچ وقت بچه دار نمیشیم و فقط من دارم پول میریزم دور و وقتش تلف میکنم، حالا من همه کارارو تنهای تنها انجام میدما ولی انقدر اون دوبار منفی شدن خورده تو ذوقش که ذره ای امید نداره من فقط خودم تک تنها دارم فشارو تحمل میکنم همش حرص میخورم،،،  شما و دوستان دیگه که اینقدر همسراتون هواتونو دارن قدر بدونید من با این شرایط سرکار هم میرم

عزیز دلم ..به تعداد جنین نیست که خدا باید بخواد که انشالله میخواد ..اگر صلاح و مصلحت و خواست خدا باشه یدونه چنینم بزارن همون تقسیم میشه دوتا میشه .... دکتر و بنده خدا همشون بهونه و وسیلن .توکل بخدا کن اون توانا تر از هرکسیه

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
خوشبحالتون قدر همسرتونو بدونید، من امروز با بدبختی همسرمو بردم تا آزمایش ایدز و هپاتیت که شیش ماه از ...

عزیزم بخدا هر وقت از شوهرت میگی خیلی ناراحت میشم.ای کاش میفهمید تو این راه شمایین که خیلی اذیت میشین.شمایین که بدنتون سوراخ سوراخ میشه.نمیدونم چرا این رفتار رو میکنه شوهرتون.ولی امیدوارم اینبار دیگه باردار بشین و دیگه مسیرتون به مراکز ناباروری نخوره.

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.