2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821536 بازدید | 669216 پست
خوشبحالتون قدر همسرتونو بدونید، من امروز با بدبختی همسرمو بردم تا آزمایش ایدز و هپاتیت که شیش ماه از ...

عزیز دلم اصلا خودتو ناراحت نکنیا هر مردی خلق و خوی بدشو داره ....بلاخره این سری رو نگاه نکن شیطون دوبار باهات همکاری کرده😄😄😄😄😄😄😄😄😄اینارم بگو میدونم سخت شرایط الهی دوتا کلوچه تپلی نصیبت بشه این سری که تین روزا یادت بره به حق فاطمه ...

خدایا میدونم من صاحب دوتا بچه تپلی میکنی ❤❤
عزیزم بخدا هر وقت از شوهرت میگی خیلی ناراحت میشم.ای کاش میفهمید تو این راه شمایین که خیلی اذیت میشین ...

ایشالا به حق ۵ تن برای همه باشه...دلارام جون در چه حالی مامانی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نگووو دخترمنفی میشم خخخ میبازما خودم.هرچب خدابخوادامروزشادم بیخیال همه چی دلم فقط سلامتی خانواده ای ...

اره بابا فقط خداروشکرررر بابت سلامتیمون

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
در حال استراحت😁😁😁😁

ای جونم افرین به شما مامانی گل که هواسش به نی نیا هست ایشالا هممون ++++بشیم بیام کلی روزای بارداریمونو به کمک هم بگدرونیم 💙❤

2740
ایشالله که برات بگیرن منم دعاخوندم بهت میگم.سوره حجرات.یس.ایت الکرسی وصلوات ازامروزشروع کن.اون یدونه ...

مرسی عزیزم اره راست میگی منم بخونم الهی به حق فاطمه زهرا که امروز تولدش بود نظری کنه ماهم مادرشیم😘

خدایا مواظب همه  فرشته کوچولو ها باش