2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821751 بازدید | 669233 پست
میدونید چی نوشت ؟ رویان میخواست سینال بنویسه که من تو سیکل قبلیم استفاده کردم و جواب نگرفتم 

دکتر من جاي گونال کارما نوشت خدايي هم خوب جواب داد. از داروخانه بيمارستان بهمن خريدم 

خدایا شکرت

بچه ها من۲روز دیگه موعد پریمه.ولی هیچ آثاری ازش نیست.اصلا نمیخوام عقب بیفته.چون این ماه انتقال دارم.واگه دیربشه انتقال میفته بعد عید.چیکار کنم زودتر پری بشم

بعداز ۱۲سااال.خدا این معجزه رو تو دلم گذاشته توروخدا برا سالم بغل بگیرمش دعا کنید.۱۶تیرماه روز موعدم بی بی مثبت شد.و۳روز بعدآزمایش۱۱۷۵بود.الهی شکرت.خدایا نگهدارش باش. خدایا شکرت که خوش آهنگترین صدای عمرم صدای قلب جوجمونو شنیدیم. درتاریخ1400،5،10خدایاشکرت.خودت نگهدار باش. خدایا بازم هزااااران بار شکرت در تاریخ 1400،6،16دوباره دیدمش واسه غربالگری. که دست‌وپا کوچولوش تکون میداد. دلم رفت برا جانه مادر. غربالگری عالی بود واحتمال زیاد پسر هستی عشق مامان. بی صبرانه منتظر در آغوش کشیدنتم. خدا شکرت که معجزه ی زندگیمو درتاریخ 22اسفندسالم و سلامت گذاشتی بغلمون.خدا این شیرینی و این لذت بی پایان رو برای همه منتظرا قرار بده.و جوجه ما وهم درکنارمامان باباش زیرسایه ی خودت حفظ کن وهمیشه حافظ‌ باش. الهی. بینهایت شکرت. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

محیا جون چندبار نوشتم ارسال نشد من سه چهار بار ویزیت ایشون شدم گاهی با مهر خودش میزنه گاهی مهر صالح ...

يعني شما بالاخره نتيجه رو نبردي ببيني زرناني چه دارويي تجويز ميكنه؟

...
2728
اع جدی؟چرانیام؟اینجاسرم گرم میشه که.قران هم میخونم بیشتردرازمیکشم.ازمایشمم4اسفندنوشتن

بسلامتی عزیزم من امروز انتقال دادم جنینامو لیزر 

هچینگ کردن توکل به خدا

خدایا مواظب همه  فرشته کوچولو ها باش
 ایشالله که بارداری مامانی و4ام خوش خبرمیای.من مجبوری اب خیلی میخورم نخورم ازدردپهلونمیخوابم.یع ...

بابا مامان هستی تموم شد رفت ایشالا ۹ماه دیگع بغلش می کنی نی نی قشنگروووو

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
2740

سلام خانوما منم میخام برا جنسیت ivfکنم کسی اینکارو کرده ؟؟داروهامو گرفتم گذاشتم داخل یخچال ک بعد عید مصرف کنم

اللهم صل محمد وال محمد و عجل فرجهم...انشاالله همه حاجت روا بشن😘😍آمین...
واقعااا؟دراین حد؟دیگه چه پرروان.بیخیال ببخشیدببخشیدبه یه ورت کن.😅 حالاچیاحدس میزنن.چرابیرون نمیری؟ ...

😂😂ای کاش راحت بود ۱۵ روز شوهرم مرخصی گرفته نمیزاره جم بخورم میرم تو اشپزخونه یه جیغ جیغی میکنه 😄😄😄نمیزاره هیچ کار کنم میگه ۲سال میریم میاییم این همه دارو  زدی و گرفتی همه هورمونی ۱۵ روز بخاطر جواب هیچ کاری نکن میگه ما سهممونو انجام میدیم ما بقیش دست خداست ...

خدایا میدونم من صاحب دوتا بچه تپلی میکنی ❤❤
بسلامتی عزیزم من امروز انتقال دادم جنینامو لیزر  هچینگ کردن توکل به خدا

مبارک باشه مامانی ایشالا صفت بچسبه بهت ولت نکنه عزیزم💙

خدایا میدونم من صاحب دوتا بچه تپلی میکنی ❤❤

من روز نهم سیکلم هست دارم دارو مصرف میکنم برای پانکچر احساس میکنم شکمم یکم بزرگ شده امپولا هم مثل روزای اول نیست به زور میره تو بدنم جاش تا چند ساعت درد میکنه نمی دونم چرا اینطوری شدم طبیعی هست؟اگه هایپر شده باشم فردا معلوم میشه؟ فردا سونو روز دهم دارم خدا کنه بگه بسه بیا برای عمل