2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821802 بازدید | 669233 پست
سفیده تخم مرغ تا میتونی بخور دوغ و سویا هم میتونی بخوری

سلام سارا جان چقدر من بدبختم بعد انقدر زجر بدبختي بعد 34تا تخمک پنج تا جنين دارم گريد هاي بدرد نخور چيکار کنم بگوچجوري دلمو اروم کنم

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 
عزیزم کاشکی بری بیمارستان این همه عذاب میکشی تحملش سخت ..

الهام جان بگو چيکار کنم چطوري دلمو آروم کنم بعد اون همه سختي بعد اون همه درد بعد 34تا تخمک پنج تا جنين دارم با گريد پايين بگو چيکار کنم چطوري آروم بشم ذلم گرفته کاش بميرم

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بسلامتی عزیزم من امروز انتقال دادم جنینامو لیزر  هچینگ کردن توکل به خدا

ایشالله که برات بگیرن منم دعاخوندم بهت میگم.سوره حجرات.یس.ایت الکرسی وصلوات ازامروزشروع کن.اون یدونه منم هچینگ کردن

بابا مامان هستی تموم شد رفت ایشالا ۹ماه دیگع بغلش می کنی نی نی قشنگروووو

نگووو دخترمنفی میشم خخخ میبازما خودم.هرچب خدابخوادامروزشادم بیخیال همه چی دلم فقط سلامتی خانواده ای که دارم میخوادشکرخدابابت داده هاونداده هاش

2731
😂😂ای کاش راحت بود ۱۵ روز شوهرم مرخصی گرفته نمیزاره جم بخورم میرم تو اشپزخونه یه جیغ جیغی میکنه 😄 ...

اره واقعادرست میگن خب اینهمه زحمت حیفه خب.نترس منم هیچکارانجام نمیدم.بخوربخوابم😁😁

روز زن مبارک,چی گرفتی??

سلام بچه ها

من ۴شنبه رفتم دکتر ۶ تا فولیکول داشتم

دوباره امروز رفتم سونو گفت ۳ تا فولیکول

به نظرتون چرا کم شدن

یعنی آزاد شدن

آخه امروز صبح ترشح داشتم

روز دوشنبه ام پانکچر دارم

به نظرتون منو دیر پانکچر میکنن که ازاد شدن؟

الهام جان بگو چيکار کنم چطوري دلمو آروم کنم بعد اون همه سختي بعد اون همه درد بعد 34تا تخمک پنج تا جن ...

عزیزم چی بگم به خدا توکل کن فقط اینو میگم خدارو به فاطمه زهرا قسم میدم حداقل یکی از این پنج تا جنین رو بیاره دامنت و بشه همه ی زندگیت انشاءالله..بمیرم که اینقدر سختی میکشی انشاءالله خدا برات جبرانش بکنه...

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
عزیزم چی بگم به خدا توکل کن فقط اینو میگم خدارو به فاطمه زهرا قسم میدم حداقل یکی از این پنج تا جنین ...

ميدوني با گدايي رفتم دکتر با بدبختي رفتم دکتر با خون دل رفتم دکتر حق من اين نبود حق من اين نبود ديگه جوني برام نمونده ديگه چشمام از اشک خشک شده قلبم ميخاد از جاش کنده بشه چيکار کنم قلبم آروم شه هنوز درداي هايپرم نزاشته سر پاشم اين درد ها بهم حجوم اوردن چيکار کنم

2738
نگووو دخترمنفی میشم خخخ میبازما خودم.هرچب خدابخوادامروزشادم بیخیال همه چی دلم فقط سلامتی خانواده ای ...

موعد پریودت هر ماه چندمه

خدایا میدونم من صاحب دوتا بچه تپلی میکنی ❤❤
ميدوني با گدايي رفتم دکتر با بدبختي رفتم دکتر با خون دل رفتم دکتر حق من اين نبود حق من اين نبود ديگه ...

عزیزم خدا تو این لحظه داره امتحانت میکنه ها اینجوری نگو اگر نمیخواست همین ۵تا هم جنین نمیشد تو از کحا میدونی انتقال اولت دوقولو نمیشه و ۳تا دیگه هم داری میتونی اهدا کنی...من با ۸ تا تخمک ۴ تا شد ۱کیش از بین رفت کلا ۳تا دارم که از خدا تشکر میکنم بابتش و اونارو انتقال دادم جای این حرفا شاد باش لبنیات زیاد بخور دوغ بخور شیر سویا بخور به امید خدا بدنت جون بگیره نی نی بیاد تو شکمت یه کاربر داشتیم تو همین مامان سایت گرید جنیناش سری اول خوب بود نگرفت سری دوم درجه ۳ بود هر دوتاش گرفت پس به بالا سری شک نکن ...در ضمن هممون با کلی بدبختی هزینه کردیم تازه بعضیا بیمه هم نبودن ....❤

این ماه که 5ام بهمن پریودشده بودم

۱۵بهمن شدی چندم انتقال دادن سر وقت میشی پریود یا نه دیر به دیر یا چند روزی عقب جلو

من که ۱۷ انتقال دادم ۲۷ پری شده بودم

ميدوني با گدايي رفتم دکتر با بدبختي رفتم دکتر با خون دل رفتم دکتر حق من اين نبود حق من اين نبود ديگه ...

سمیرا جان قرآن بخون بلکه با کلامش آروم شی ..میدونم خیلی درد کشیدی ولی باور کن به تعداد و گرید نیست ..همین که تشکیل شده خداروشکرا انشاءالله که با اولین انتقالت مامان میشی ..ببین من یازده تا جنین داشتم ولی هیچ کدوم برام نموند ..ولی دخترایی بودن با یکی دوتا جنین مامان شدن چون خواست خدا بوده ..الانم بسپارش دست خدا ..انشاءالله بعد این همه سختی مامان میشی ..

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
عزیزم از من بهت نصیحت سعی کن نگی....  چون واقعا نیازی نیست بدونن....  ما خودمون از پسش ب ...

بله حتما آدم های قوی هستیم و از همه مهمتر این که امید داریم 😍😍😍😍

مرسی دوستم که انرژی میدی 😘

موجیم که آسودگی ما عدم ماست ما زنده برآنیم که آرام نگیریم