2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821063 بازدید | 669197 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نمیدونم والا، واسه دخترم که رفتم پیشش هفته ۱۱ با واژینال جنسیتش رو‌گفت خیلی کار بلده. 

هفته 11 هنوز جنین کوچیکه 

منظورم هفته های 30 و ایناست، بازم واژینال انجام میده؟ چون شکمی تو این هفته ها کلی پروب رو جابجا می کنن

عزیزم آب مقطر و پودر باید به اندازه که دادن مخلوط شه ولی واسه منم شبیه واسه شما بود داروخونه خودش یه ...

گیجم ببخشید درست متوجه نشدم. ببین آب مقطر توی سرنگ آمادست. خب اینو چه جوری انتقال بدم به یه سرنگ بزرگتر؟ آخه خود سرنگ گونال که توش آب مقطر هست هم فکر نکنم دوتا گونال جابشه. کوچولوئه

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2740
زینب جون حلال کن اینقدر سوال میکنم و اذیت میشی چرا واسه اونایی که پلیکیستیک هستن بعد از پانکچر (قبل ...

عزیزم هر سوالی داری بپرس

به خاطر تنظیم قند خون و انسولین و بالا بردن احتمال مثبت شدن، و جلوگیری از کیست زدن

البته به همه نمیدن ها، مثلا من نداشتم

سلام زینب جان..ممنون عزیزم از همدردیت،،میخواستم با شما و دوستان یه مشورتی انحام بدم،همسرم اصرار داره ...

عزیزم به روح و جسم خودت نگاه کن

و اینکه آزمایش های تکمیلی رو دادی؟ تند تند انتقال نده بدون بررسی

میگردم پیدا میکنم عزیزم 

اینو قبلا ذخیره کردم الان مجدد گذاشتم😉😉😉

عزیزم این کلا لیست آزمایش های تکمیلی هست آنا جون زحمتش رو کشیده، هر کدوم رو دکتر صلاح بدونه برات بررسی میکنه، اگر دفعه اول و دوم انتقال هستی و مشکل خودایمنی نداری نیاز به بررسی نیست

اگر جنین فریز هم داری که فقط ایمنی و انعقادی انجام بده بقیه رو لازم نیست

در کنار اینها شاید دکتر بهت بگه هیسترو از رحم انجام بدی یا prp یا هچینگ جنین، یا انتقال جنین بلاست باشه و... کارهای تکمیلی دیگه برای + شدن در دفعات بعدی ivf

نسخ آزهای تکمیلی:

نسخه اول: برای همسرتون!!!!

لطفا کاریوتایپ انجام شود.

نسخه دوم: برای خودتون!!!!

لطفا کاریوتایپ انجام شود.

نسخه سوم: برای خودتون!!!!

MTHFR

PAI1

نسخه چهارم: برای خودتون!!!!

این از آزمایشهای ایمنی و انعقادی:

Protein c

Protein s