2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6834780 بازدید | 670126 پست
عزیزم شما کلی کمبود وزن داری با اون ویار، باز خدا رو شکر بدنت یه چیزی تونسته جذب کنه

اخه میگم چرا من که چیزی نمیخورم اصلا باید چاق بشم!الان دو روزه لب به غذا نزدم.انقدر که حالم بده!

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها دکتر برام قرص کلسیم نوشته بود داروخانه اینو داد ویتامین k هم داره میتونم بخورم؟ بلد نیستم زینبی رو صدا کنم اگه کسی میتونه صداش کنه کمکم کنن بی زحمت 😊

الهی! نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی... در اگر باز نگرددنروم باز به جایی پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی... کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه نیس مرا پناهی........
2742
تکرر ادرار از نشونه های بارداری هست عزیزم مبارکه نگران دستشویی رفتن نباش جنین تو رحم هست تو مثانه ک ...

به امید خدا که اینطور باشه عزیزدلم❤️

خدا جونم شکرت ، بعد از ۶ سال منو لایق یه فرشته دونستی❤️👼🏻❤️🤰🏼 خدایا حافظش باش🙏
بچه ها دکتر برام قرص کلسیم نوشته بود داروخانه اینو داد ویتامین k هم داره میتونم بخورم؟ بلد نیستم زین ...

@زینبی_بابا    

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
2738
ببخشید من جواب میدم دکتر زنان این سری به من گفت به همسرت بگو ویتامین ای و سی رو همیشه بخوره و قطع نک ...

عزیزم میشه بگی چ مقدار روزانه باید مصرف بشه؟

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
سلام، ۲۹ فروردین گونال ۷۵ داره من الان پذیرش شدم، توی صف دریافت دارو هستم

ببخشید من زودتر از یک نیم نمیتونم مرخصی بگیرم و بیام داروخانه میشه موقع تحویل دارو بپرسید هنوز هم دارن من بیام آخه یکی از دوستان هم اینجا گفت امروز قراره برای داروخانه 29 فروردین گونال توزیع بشه ولی اون آقا که تلفنو جواب داد خیلی قاطع گفت ندارن و گفت معلوم هم نیست کی براشون بیارن ،، 

بچه ها يعني ميشه من مامان شده باشم   ميشه خدا بهم معجزشو نشون داده باشه؟ من هميشه زودتر ...

به امید خدا این ماه معجزه میبینی عزیزم❤️🙏

خدا جونم شکرت ، بعد از ۶ سال منو لایق یه فرشته دونستی❤️👼🏻❤️🤰🏼 خدایا حافظش باش🙏
2706