2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851688 بازدید | 671345 پست
ای جوونم تیکرت فقط سه روز مونده نی نی منم خیلی خودشو قمبل میکنه نمیدونم چرا؟

برای منم همش یه ور سفت میشه میگن دیگه طبیعیه هفته های اخر🤗🤗

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
@مامان_سبحان7     سلام  شما اواخر بارداریتون انقباضاتون چطور بود؟من هر 5دقیقه نی ...

عزیزم حتما از خودت خبر بده انشالله به سلامتی زایمان کردی🌷🌷🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
هنوز نتونستم مرخصی بگیرم.البته فعالیتم زیاد نیست.بیشتر نشسته م.کادرمون کمه.نمیتونم که برم خونه.

ملیکا جان ان شاالله مثبتی.یه بنده خدایی تو گروه آی وی افی های نی نی پلاس روز ۱۲ با جنین سه روزی بی بی منفی بود .روز سیزده یا چهارده دقیق نمیدونم بتا داده بود ۲۷ بود دو روز بعد تکرار کرده بود شده بود ۱۴۱.الانم منتظره بره واسه قلب.نگران نباش.ان شاالله شما هم مثبتی

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
2731
تیارا جون نه 75 که من گرفتم این شکلیه که آب مقطرش تو یه سرنگ آمادست، دوتا سر سوزن داره توش یکی برای ...

یادمه من روزی 3تا گونادوپین داشتم که بعد اینکه آب مقطر هاشو توش میریختم تو یه سرنگ بزرگ همشو میکشیدم سر سوزن کوچیک میزدم میزدم تو شکم. یعنی دکترم گفت تو یه سرنگ بکش همشو یه جا بزن

ملیکا جان ان شاالله مثبتی.یه بنده خدایی تو گروه آی وی افی های نی نی پلاس روز ۱۲ با جنین سه روزی بی ب ...

مرسی دلارام جان.الهی تو ام به زودی مامان بشی.خدا کنه مثبت باشم.کاش  زودتر روز آزمایش برسه.لکه بینی خیلی نگرانم کرده.خدا خودش رحم کنه.

خدایا شکرت  
بله عزيزم زايمانم سزارين بود ، دكتر من بهم گفته بود وقتي دخترم يك سالش شد ميتونم اقدام كنم يا جنين ا ...

ممنووون عزيز دلم 💋🥰💋 خداروشكر

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
@زینبی_بابا    ویتامین eو cرو اقایون چند ماه میتونن مصرف کنن؟ اگه دائم مصرف کنن ضرر ندار ...

ببخشید من جواب میدم دکتر زنان این سری به من گفت به همسرت بگو ویتامین ای و سی رو همیشه بخوره و قطع نکنه حتی بغیر از قضیه بارداری براش خوبه 

بچه ها کشش دادن بدن رو تختخواب مضره ؟من دیروز انتقال دادم یادم رف یه دفعه به کل بدنم کشش دادم زیر شک ...

وای منم انتقال دادم هر روز یادم میرفت از خواب پا میشدم خودمو میکشیدم شبا هم تو خواب طبق عادت که به پهلو می خوابیدم پاهامو جمع میکردم تو شکمم همش عذاب وجدان داشتم ولی فکر نکنم خیلی تاثیر داشته باشه از این به بعد حواستو سعی کن بیشتر بدی به این موضوع

عشقم سلام  خوبی ❤️ نینی خوبه❤️  یه سوال دارم من خیلییییییی دستشویی میرم واسه ادرار  ...

تکرر ادرار از نشونه های بارداری هست عزیزم مبارکه

نگران دستشویی رفتن نباش جنین تو رحم هست تو مثانه که نیست دوستم

2706