2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820962 بازدید | 669192 پست
من با هربار جمع شدنش درد شدیدی تو لگنم احساس میکنم مثل پریودی...متاسفانه دسترسی ندارم به اتاق زایمان ...

عزيزم اين درد زايمان طبيعي هستش چون ميگي هر ٥دقيقه داره مياد حتما برو بيمارستان 

انشاالله به سلامت زايمان كني 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
نمیدونم قراره چکار کنه.امروز زنگ زدم گفت همزمان با داروهای تحریک تخمدان نوبت برای هیسترو میزنی .اخه ...

پروانه در مورد دي اف اي تو رويان به شما چيزي نگفتن؟ يعني نگفتن براي شروع سيكل مهمه اصلا يا نه؟

...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بچه ها من امروز رفتم سونو شدم، روز نهم سیکلم هستم، ضخامت آندومترم 7.5 بود، دکترم گفت از شنبه پروژستر ...

فکر کنم به مرکز که اطلاع میدی با توجه به سن جنین و زمان انتقال تصمیم میگیرن کی ذوب کنن ممکنه همون روز نکنن

عزیزم دیر شده یک هفته قبل انتقال باید بی بی بزنی😉😉😉😉

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 

فرزند عزیزم پس کی قرار است بیایی و دل مادر را شاد کنی؟؟این روزها به شدت احساس تنهایی میکنم..گاهی آنقدر دیوارهای خانه به من فشار می آورند که دیوانه میشم...پس کی قرار است شیر خوردنت، تاتاتی کردنت ،بغل شدنت، شیرین زبانی هایت را ببینم؟؟کی قرار است تو اولین کلمه را به زبان بیاوری و من از شدت ذوق هی از تو خواهش کنم که دوباره تکرار کنی؟؟کی قرار است ذوق کردنت برای رفتن به مدرسه را ببینم؟کی قرار است اولین ها را با هم تجربه کنیم؟؟مادر این روزها غریب و تنهاس تو را در زندگی اش کم دارد خیلی کم دارد...به مادر بگو تا کی باید عکسهای بچه ها را با حسرت ببینم؟و یا از شنیدن مادر شدن اطرافیانم بغض کنم؟فقط به مادر بگو تا کی باید منتظر بمانم؟...فرزندم به تو قول میدهم برایت مادر خوبی شوم فقط بیا😔😔 
عزیزم عکس از مواد تشکیل دهنده تمام مکمل هات بذار  اگر ویتامین هاشون مشابه هست باید یکی رو قطع ...

اونی که ویتامیناش زیاده اووژن

اون یکی کیوتن(قرمز)

خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷دخترم همه دنیامی👧🏻😍❤👩‍👧الهی هرکی منتظره خدا بزودی دلشو شاد کنه💚

دوستان اوابوست رو از چندتا از داروخانه دیگه که دوستان گفتن قبلاً از اونجا گرفتن هم پرسیدم مثل داروخانه جمالزاده و حسینی و آزادی که نداشتن ، گونال هم از داروخانه 13 آبان پرسیدم نداشتن داروخانه 29 فروردین هم تلفناشونو جواب نمیدن که بپرسم ، اگه اطلاع جدیدی دارید که این دوتا دارو رو الان کجا دارن لطفا بهم بگید.

2738
عزیزم کجاها رفتی تا حالا؟  هر وقت تونستی یه شرح حال از خودتون بنویس

زینب جون حلال کن اینقدر سوال میکنم و اذیت میشی

چرا واسه اونایی که پلیکیستیک هستن بعد از پانکچر (قبل از انتقال ) متوفورمین تجویز میشه ؟؟

شبهای هجر گذراندیمو زنده ایم هنوز ...مارا به سخت جانی خود چنین گمان نبود 
وای منم انتقال دادم هر روز یادم میرفت از خواب پا میشدم خودمو میکشیدم شبا هم تو خواب طبق عادت که به پ ...

منم مثل تووو..... اخه عادت کردیم تو خواب حواسمون که نیس

صلوات برای شادی روح مادرم 😔🙏
شاددن جان.میخوام دمنوش لاغری بگیرم بلکه فرجی شد.نمیخوام مانکن بشم حداقل بیام رو۶۰هم خوبه.انشالله مام ...

خب بازم خیلی خوب کم کردی که، متاسفانه من اصلا اراده ندارم عزیزم😕😕😕 خواهرم میگه بذار بعد از زایمانت یهو وزنتو کم کن بشه یه بار دیگه😅😅😅

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
خواب دیدم انتقال دادی مثبت شدی.

جدی؟ وای خدا کنه عزیزممم یعنی میشه منم این سری مامان بشم😍😍😍 در ذهن خودم که نمیگنجه😞

فکر کنم به مرکز که اطلاع میدی با توجه به سن جنین و زمان انتقال تصمیم میگیرن کی ذوب کنن ممکنه همون رو ...

ممنون عزیزم، تا برم با جنین شناس صحبت کنم ببینم چی میگه چون دکترمم گفت بلاست نشن به هیچ عنوان نباید انتقال بدن گفتم اینارو به من نباید بگید که، به حرف من اهمیت نمیدن اونسری ام قرار بود همینجور باشه ولی خب بلاست نشدو انتقالم دادن، حالا ببینم این سری چیکار میکنن

سلام دوستاي عزيز دکتر برام گونال نوشته بود که روزي 300 واحد بزنم گفت اگه پيدا نکردي کارما بزن حالا ...

عزیزم، برا من که توسیکل انتقال هستم هم دکتر هوموگ تجویز کرده، به شما گفتن جای گونال میتونید اینو بزنید؟ استفاده کردید، به من به عنوان همین هوموگ گفتن بگیرم، کارما نشنیدم تا حالا، یخچالی و عضلانی هم هست آمپولش

بچه ها يعني ميشه من مامان شده باشم

ميشه خدا بهم معجزشو نشون داده باشه؟

من هميشه زودتر از موعد پريود ميشدم

اينماه هنوز خبري نيست

ترشح  دارم،نيمه دوم سيكل،يه چند روز گرفتگي زير شكم داشتم

پريود ماه قبل  شديد بود ولي فقط سه روز بود

هشت سال درگير ناباروريم، سالها بود پي علايم و اين دلخوشي هاي كوچولو نبودم، ميدونستم بيخوده

نميدونم چرا اينماه اينقدر شديد دلم ميخواد به اين علايم دلخوش كنم، يكي از اين حس ها درست باشه و انتظارم تموم شه

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!
2706