2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6836050 بازدید | 670245 پست

سلام 

من يه لوله هيدرو داشتم برداشتم با دكتر اصف جاه عمل كردم خيلي نگرانم اينجا كسي بوده كه بعد از برداشتن لوله هيدرو باردار شده باشه با اي وي اف؟

لطفا اگه كسي تجربه اي داره بگه ممنون 

خدا كمكم كن بعد از هفت سال نازايي د و تا جوجه انتقال دادم خداايا كمك كن بمونن واسم🙏🏻🙏🏻😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید من زودتر از یک نیم نمیتونم مرخصی بگیرم و بیام داروخانه میشه موقع تحویل دارو بپرسید هنوز هم دا ...

سلام عزیزم

من الان گرفتم (البته برای تاییدیه یک ساعتی معطل شدم)

سوال کردم، گفتن دارن، ولی هر آن ممکنه که تموم بشه، عجله کنید

درضمن من پنجشنبه هفته گذشته و شنبه این هفته از ۱۳ آبان هم گرفته بودم

2731
یادمه من روزی 3تا گونادوپین داشتم که بعد اینکه آب مقطر هاشو توش میریختم تو یه سرنگ بزرگ همشو میکشیدم ...

آخه میدونی چیه؟ آب مقطر جدا نداره. آب مقطرش تو یه سرنگ آمادست. فقط دوتا سرسوزن داره. الان عکسشم میفرستم

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
بچه ها يعني ميشه من مامان شده باشم   ميشه خدا بهم معجزشو نشون داده باشه؟ من هميشه زودتر ...

سلام بی بی چک بزن انشالله مامان شدی

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو
اخه میگم چرا من که چیزی نمیخورم اصلا باید چاق بشم!الان دو روزه لب به غذا نزدم.انقدر که حالم بده!

عزیزم ویار دارید؟ از ابتدای بارداری؟ هنوز تموم نشده؟ 

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو

سلام،بچها کسی بوده با مصرف قرص اینو فولیک ترشحاتش زیاد شده باشه؟وتخمدوناش درد گرفته باشه البته دردش خفیف هستش

@زینبی_بابا    

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
2740
پروانه در مورد دي اف اي تو رويان به شما چيزي نگفتن؟ يعني نگفتن براي شروع سيكل مهمه اصلا يا نه؟

گفت اگه پایین باشه خیالمون برای میکرو راحت تر هست ولی بودن کسایی که با دی اف ای بالا نتیجه گرفتن.برای همسر من اخرین بار ۲۳بود

اخه میگم چرا من که چیزی نمیخورم اصلا باید چاق بشم!الان دو روزه لب به غذا نزدم.انقدر که حالم بده!

من فکر کردم امپرازول رو قطع کردی خوب شدی       ر

عجب آدمهایی هستن من همین الان زنگ زدم تونستم صحبت کنم یه آقایی گفت نداریم از 1490 بپرس کجا دارن

دیروز گفتم بهت تیارا جون که همش 288 امروز به دستشون میرسه!!! البته اگرم پیدا نکردی بگو یه شماره بهت بدم گفت هروقت خواستی اما پیدا نکردی بهم زنگ بزن بگم از کجا گونال بگیری

سلام عزیزم من الان گرفتم (البته برای تاییدیه یک ساعتی معطل شدم) سوال کردم، گفتن دارن، ولی هر آن مم ...

نگار جان کلا چندتا گونال چند واحدی باید بزنی؟ تو سیکلی یا داری جمع میکنی فعلا؟

آخه میدونی چیه؟ آب مقطر جدا نداره. آب مقطرش تو یه سرنگ آمادست. فقط دوتا سرسوزن داره. الان عکسشم میفر ...

شما باید ۴ تا بزنین؟ نمیشه ۴ تا رو آماده کنین بعد بکشین توی سرنگ بزرگتر، سوزن کوچیک بزنین بهش بعد تزریق کنین؟ یا یه آب مقطر با دوتا پودر قاطی کنین؟ اینجوری داغون میشه آدم روزی ۴تا! بعد جلوتر برین توی سیکل ستروتاید یا چیزی شبیه اونم اضافه میشه...

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
2706