2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6832486 بازدید | 669944 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زینب جون یک کمی بهم قوت قلب میدی؟ یک کم به خاطر پانکچر استرس دارم😔😔 

عزیزم ان شاالله همه چی عالی پیش میره 

منم خیلی میترسیدم از بی هوشی از اینکه به هیچ کی حتی مادرم نگفته بودم از اینکه محتاج دعای خیرش بودم 

نمیدونستم چند تا جنین میشه نمیشه، اسپرم ها باز میشن یا نه... 

فقط بسپار به خدا حسابی دعا بخون، اصلا هم از عملش نترس خیلی راحته

حس بعد از بی هوشی عالیه 

به این فکر کن قراره روز پانکچر مامان کلی جنین بشی و چندتاش رو خونه بیاری

2742
زینب جون میگم من فعالیتام عادی عادی باشه ؟همه کاری بکنم مثل قبل مثلا زیاد نشستن بد نیست دو روز اولو ...

آره گلم عادیه عادیه

منم سر کارم پله داشت طبقه دوم ولی آروم میرفتم که نفس کم نیارم

خونه مامانم طبقه سوم اونم آروم میرفتم، تازه یک دفعه مهمونی داد رفتم کمکش

اصلا جمعه هام پر و شلوغ بود، جمعه دوم از 8 صبح تا 7 شب سر کلاس رفتم بعدش با همسرم رفتیم پیاده روی و رستوران فکر کن 10 شب رسیدم خونه دوباره روز بعدش رفتم سرکار 

غذا و گرد گیری و ظرف شستن هم 80 درصد خودم انجام می‌دادم، دیگه خیلی خسته بودم می گفتم همسرم بشوره ظرفا رو

فقط چیز سنگین بلند نکن و نزدیکی نداشته باش کافیه

بخاطر اپلیکاتور نبوده، امروز بقیه شیاف قهوه ای اومد بیرون، الانم هرازگاهی خون یه کم روشنتر از پریود ...

عزیزم هر شب دو تا آمپول پروژسترون بزن و آسپرين اگر داری یا انوکسا قطع کن 

البته اول به مرکزتون بگو اگر جواب ندادن همین که گفتم رو انجام بدی درست میشه، استراحت هم بکن ولی نه مطلق

خانم ها یه سوال.من 11 هفته هستم .دو هفتس ویار و درد سینه هام کم شدن.ده روز پیش رفتم چک کردم هنوز قلب ...

عزیزم خدا نکنه این حرفا رو نگو نی نی ناراحت میشه

روال طبیعی هست کم شدن ویار تو این هفته ها برای بعضی خانم ها، اتفاقا بهتر زودتر خوب شدی

کوتاه مدت هست گلم هر روز باید بزنی.  بر خلاف آسپرين که تا 6 روز اثرش هست

به جای انوکسا پی هفته ای یکی اسپرین بخوریم که بهتره؟🤔🤔🤔

اسپرین سیف تره تو بارداری یا انوکسا؟

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
2740
هیستروسکوپی چه جوری و چه چیزی را مشخص می کنه.؟ خراش امکان مثبت شدن را بالا می برد. کدام بهتر؟ چسب. ه ...

عزیزم هیسترو داخل رحم رو نگاه می کنن اگر سپتومی یا مشکلی باشه بر طرف می کنن همزمان

خراش هم مشخصه از اسمش حدودای روز 21 سیکل یه قسمت از رحم رو خراش میدن و اثرش اگر خراش همراه با هیسترو باشه تا سه سیکل میمونه و اگر بدون هیسترو باشه تا یک سیکل بعد

چسب جنین هم gcsf هست که یا آمپول داخل بازو میدن یا داخل رحم تزریق می کنن قبل از انتقال 

اینکه کدوم بهتره بستگی به نظر دکتر داره که بررسی کنه با توجه به سوابق پزشکی خود شما بهت میگه کدوم برای دفعات بعدی انتقال خوبه 

زینب جون مورولا همون کامپکته؟ مورولا 4 روزس؟

خوبی تارا جان چه خبرا در چه مرحله ای هستی عزیزم؟🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم

سلام دوستان عزیز

کسی بوده اینجا با dfi۳۰میکرو موفقی داشته باشه؟

لطفاً اگر اطلاعی دارید راهنمایی کنید؟

قابل درمان هست ؟

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
2706