2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6854887 بازدید | 671549 پست
نهایت 72 ساعت کافیه عزیزم، خیالت راحت البته نذارین خیلی هم بیشتر بشه 

زینب جون یک کمی بهم قوت قلب میدی؟ یک کم به خاطر پانکچر استرس دارم😔😔 

باید ایستاد و فرود آمد بر آستانه دری که کوبه ندارد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

🕪🕪 دوستان گلم خواهرای خوبم احتمالا دیگه تا فردا نت نیام. منو از دعاهای خوبتون فراموش نکنید.دعا کن ...

خدا پشتو پناهت باشه، الهی توی این پانکچر بهترین برات رقم بخوره

برای من هم دعا کن

وای  من چند روز دیگه پانکچر دارم دارم امپولها رو میزنم.سرما خوردم.چه کنم؟ حالا چی میشه

ای وای شما هم که بدتر از من

منم سرمای بدی خوردم البته الان بهترم، من هم پانکچر دارم

2731
ای وای شما هم که بدتر از من منم سرمای بدی خوردم البته الان بهترم، من هم پانکچر دارم

چیکار کنیم؟خیلی شدید نیس ولی خب گلوم درد میکنه

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
درحال حاضر امیدوارتر از تمام روزای دیگم!چهارشنبه میرم آز بدم ان شاءالله ک اونم مثبته😍😍 ان شاءالله ...

عزیزم❤ چقدر خوب خداروشکر مبارکت باشه

انشاالله هر کی منتظره خدا خیلی زود بهش دوتا نی نیه ناز و سالم بده😍😍😍

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
چیکار کنیم؟خیلی شدید نیس ولی خب گلوم درد میکنه

من سرماخوردگی شدید گرفتم، فقط آب جوشیده ولرم شده با مقداری آب لیمو و عسل قاطی کن بخور بذار مقاومت بدنت بالا بره، چای آویشن بخور، مایعات گرم، باید دورش طی بشه

من سرماخوردگی شدید گرفتم، فقط آب جوشیده ولرم شده با مقداری آب لیمو و عسل قاطی کن بخور بذار مقاومت بد ...

همه رو میخورم.الانم میخوام برم قرص سرما خوردگی بخرم.

تو سرما بده ادم دنبال میکرو بره.چاره ای هم نیس

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
نه یگم که شاید اشتباه کردن شاید حضوری بری با دقت بیشتری جواب بدن  حتما هم با جنین شناس صحبت کن ...

زینب جون میگم من فعالیتام عادی عادی باشه ؟همه کاری بکنم مثل قبل مثلا زیاد نشستن بد نیست دو روز اولو که رعایت نکردم فکر کنم اصلش بود مهمونی ام دعوتم طبقه چهارم با پله واقعا اگه هیچ تاثیری نداره دیگه همین یکم ارم نشستنم انجام ندم برا مهمنی ام دو دلم

🕪🕪 دوستان گلم خواهرای خوبم احتمالا دیگه تا فردا نت نیام. منو از دعاهای خوبتون فراموش نکنید.دعا کن ...

مریم جان انشاالله که همه چی خیلی بهتر از اون چیزیکه خودت میخوای پیش بره و سورپرایز بشی❤❤❤

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
عزیزم❤ چقدر خوب خداروشکر مبارکت باشه انشاالله هر کی منتظره خدا خیلی زود بهش دوتا نی نیه ناز و سالم ...

ممنونم گلم ان شاءالله ک خدا دامن همه منتظرا رو سبزکنه 😍♥😘🌹🙏

خــــدا امیــد من است...
زینب جان الان اوکی شده قوربون سه تاشون میره 😂😂نه که من دوبار حامله شدم این برا همین میترسید کلا می ...

آره اونم بنده خدا به خاطر حس مسئولیت پذیری نگران بوده 

اما خیلی نفوس خوبی زده گفته 3 تاشون میگیره😉😉😉😉

2706