2752
2734

بر خلاف میلم زایمان طبیعی رو انتخاب کردم‌..شروع کردم ورزش هارو انجام دادم یک هفته بعد رفتم دکتر معاینم کرد گفت تقریبا ۳ سانتی دیگ ورزش نکن که ۳۸ هفته بشی وگرنه کیسه ابت پاره میشه

یک هفته بعد بدون درد بستری شدم کیسه ابمو زدن و دردام شروع شد دقیقا ۲ ساعت بعد زایمان کردم همشون میگفت وای چه زایمان راحتی این میخواسته سزارین کنه

ماما همراهم میگفت خیلی مریض خوبی بودی

اما...

با اینکه اصلا جیغ نکشیدم و فقط نفس عمیق میکشیدم و ورزش میکردم سر زایمان الان خیلییی میترسم از معاینه انگار فوبیا گرفتم چند روز پیش رفتم دکتر معاینه ام کنه ببینه بخیه هام خوب شده ولی انقد ترسیده بودم پاهامو سفت کرده بودم ناخواسته گریه میکردم اخرم خونریزی کردم دکتر گفت خودتو سفت کردی ورودی واژنت یکم پاره شد ولی نیاز به بخیه نیست...دیگ انقد گریه کردم😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خوب بوده زایمانت  من بعد ۶ ساعت درد طبیعی کشیدن مردن و زنده شدن  سز شدم

اونام میگفتن ولی نمیدونن چی کشیدم در حد خودکشی ورزش میکردم تا اینکه گریه کردم گفتم دیگه نمیتونم ماما همراهم باور نمیکرد وقت زایمانمه تا اینکه خودم دستش کشیدم سمت تخت

😐😐😐😐😐دست راستت رو سر من 

من دوروز بستري بودم روز سوم زايمان كردم 

شما ميتونسي بي حسي بزني 

منو يكم راهنمايي كن از كي ورزش كردي و چه ورزشايي

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

عجیبه

میدونی واقعا زایمان ایدالی داشتی یعنی واقعا حیف بود سزارین میکردی پ چندین روز درد میکشیدی 

من درد شدیدم زایمان اول ۵ساعت بود از وقتی فاصله دردهای کمتر شذ

ولی باز مشکلی نداشتم با زایمان طبیعی دومی هم طبیعی اوردم

اونام میگفتن ولی نمیدونن چی کشیدم در حد خودکشی ورزش میکردم تا اینکه گریه کردم گفتم دیگه نمیتونم ماما ...

کلا زایمان طبیعی سخته 

ما هیچ تر از هیچ پِیِ هِیچ دویدیم ...جز هیچ در این هیچ دیگر هیچ ندیدم ...
زایمانت عالی بوده دیگ از چی ترسیدی

از اینکه هر کس میومد دستشو میکرد تو بدنم از اینکه بعدش برای بیرون اوردن لخته های خون همش دستشونو میکردن..

من زایمان طبیعیو به خاطر همینش دوست نداشتم نه دردش دوست نداشتم همه قسمت خصوصی بدنمو ببینن و دست مالی کنن

اونام میگفتن ولی نمیدونن چی کشیدم در حد خودکشی ورزش میکردم تا اینکه گریه کردم گفتم دیگه نمیتونم ماما ...

عزیزم میخوای بری روانپزشک

الانم ورزش کن برای روحیه خودت

من میفهمم چی میگی درکت میکنم

من از ماه چهارم تا آخر ماه نهم ورزش می کردم، تا بتونم زایمان طبیعی داشته باشم ، زایمانم هم خوب بود! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
😐😐😐😐😐دست راستت رو سر من  من دوروز بستري بودم روز سوم زايمان كردم  شما ميتونسي بي حس ...

بحث دردش نیست مشکلی با دردش نداشتم مشکلم اینه که همش دستمالیم میکردن و هر کس میرسید دستشو میکرد تو بدنم از لحاظ روحی داغونم 

چرا عزیزم 

سخت ترین مرحله رو به خوبی گذروندی  الان برای چیز به این راحتی دچار شک شدی؟؟؟ 

باور کن یادت میره درسته بر خلاف میلت بوده کلا توی ایران طی بیست  سال اخیر همه سزارین شدن و از نظرشون زایمان طبیعی شده کثیف، حال بهم زن ، چندش و سخت در حالیکه یه پرسه عادی در بدن هرخانم هست که می‌خواد بچه دار بشه

نگران نباش عزیزم این دوران میگذره و سلامتی ات رو بدست میاری

به ثمره ی تلاشت نگاه کن و لذت ببر😍😍♥️

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.